Wpis z mikrobloga

obliczy ktoś wszystko, dodatki, mundurówka itd. Przeliczy ile wychodzi na miesiąc np. to co dostają na rok itd i poda pełną kwotę ile co miesiąc wychodzi na reke co miesiąc? xd bo tych dodatków jest w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NickciN: a ja myślę że praca jaką wykonują, odpowiedzialność użeranie sie z patologią (której jest w #!$%@? więcej niż ci sie wydaje) jest warta tych pieniędzy. Chodzi o nasze bezpieczeństwo. A to że ktoś na produkcji czy innej fabryce zarabia najniższą krajową to jego problem.
  • Odpowiedz
@NickciN: to cały #!$%@? jest jak na pakiet obowiązków przeciętnego psa. Nie mówię nawet o poważniejszych służbach niż te policyjne szarpanie się z menelami czy zabawa w tango i casha po cywilu.

Za to wojsko zarabia na poziomie służb specjalnych, a robią cały #!$%@?, bawią się w wojsko i rozpalają raz na jakiś czas Dakotę xD
  • Odpowiedz
Za to wojsko zarabia na poziomie służb specjalnych, a robią cały #!$%@?, bawią się w wojsko i rozpalają raz na jakiś czas Dakotę xD


@terwer358: ja to zawsze sie zastanawiam na #!$%@? nam to wojsko, zeby sie bronic dwa dni zamiast sie poddac od razu? Kazdy kto by chcial nam zrobic krzywde #!$%@? nam I tak czy siak
  • Odpowiedz