Wpis z mikrobloga

#seks #tinder #sex #poznan

O #!$%@?@, właśnie widziałem w Lidlu tego mitycznego Chada, a właściwie gigachada thundercocka. Idealna fryzura, sylwetka, opalenizna i widać że #15k minimum. Nawet laska, która była ze swoim chłopakiem gapiła się na niego i rozbierała go wzrokiem. To właśnie on bolcuje wasze dziewczyny, a one jęczą na jego ogromnej żylastej pycie, i biorą go do ust z czcią. A potem wracają i widzą was przegrywów w domu. To nie kobiety są winne zdrad. Tylko wy że nie jesteście tak idealni jak wyżej wspomniany gigachad.
  • 60
@Solstafir: chocby koncerty, chociaz "imprezy muzyczne" nie ograniczają się do koncertów, w mojej okolicy są ze dwa trzy fajne lokale z przyzwoitą muzykę i robią wieczory tematyczne czy to gatunkowo, czy konkretnemu wykonawcy poświęcone (co przy okazja ułatwia podjęcie jakiegoś tematu i przełamaniu lodów).
I zauważ, że ja mówiłem o POZNAWANIU nowych kobiet, to czy je zaruchasz to już zależy od Ciebie i jak poprowadzisz tę znajomość. Uważam, że dużo łatwiej
@Solstafir: skąd Ty bierzesz te rewelacje? Jedyne co napisałem to to, że tinder czy ogółem aplikacje randkowe są słabe do poznawania nowych kobiet bo na nich wszyscy są wybredni. Podzieliłem się też sposobami które działały w moim przypadku i pobieżnie uzasadniłem. Ni mniej, ni więcej.
@Solstafir: Bo jest kulturowo utarte, że kobieta seks daje, a facet seks dostaje. Biorca znajdzie się zawsze, to z dawcą są problemy. Ten stan rzeczy jest nieprzypadkowy ponieważ jak guma pierdnie to ona będzie nosiła Twojego bękarta przez 9 miesięcy zanim podrzuci go do okna życia, także szala ewentualnych niepożądanych konsekwencji jest po jej stronie.
Ponadto uważam, że istnieją kobiety przegrywy ale są w nieproporcjonalnej mniejszości.
@LadniePieknie: No to kulturowo czy biologicznie? Raz piszesz że kulturowo a raz o tym że ona bedzie w ciąży. No i od seksu oralnego nie ma szansy zajścia w ciążę a i tak na seks oralny kobiety znajdują znacznie łatwiej, właściwie zawsze jak tylko chcą. Jak to sobie tłumaczysz?
@Solstafir: Ty trollujesz czy po prostu starasz się nie zrozumieć? Jedno wynika z drugiego. Schemat powoli się przedawnia w epoce skutecznej antykoncepcji, ale jeszcze trochę minie zanim się wyrówna, zapewne tego nie dożyjemy.
@LadniePieknie: No to rozumiem. A więc skończ #!$%@?ć o tym złych fryzyrach przegrywów. Przegrywy są przegrywami bo nie mają cipy i tyle. Z badań nad genami wiadomo że ok dwa razy więcej kobiet miało potomstwo niż mężczyzn. I to nie dlatego że nie chodzili na imprezy muzyczne :D
@LadniePieknie: Chyba tak. Czyli jeden był geniusz od fryzur, a drugi od imprez muzycznych. EDIT. Seks oralny był kiedyś również i też kobiety miały łatwiej znaleźć na seks oralny niż mężczyźni. Nic się tu nie przesuwa, a jak już w drugą stronę niż myślisz. Facetom jest jeszcze trudniej o jakikolwiek seks niż kiedyś (a niby antykocepcja lepsza).
@LadniePieknie: Zapewniam cię że seks oralny istniał tysiące lat temu i nie ma to nic wspólnego z tym że nie rucham :D Po starożytnych mamy rysunki seksu oralnego. Co do zwiększania się liczby dorosłych prawiczków to niedawno pojawił się wykres z USA z badań na ten temat. I też stwierdzenie że nie rucham nie obala trych faktów :D
@Solstafir: zapomniałeś dodać, że teraz poza siedzeniem w izbie przy świecy i ruchaniu siostry/matki jak to na wsiach było w zwyczaju (podobno w białymstoku nadal jest) mamy też inne zajęcia których do niedawna jeszcze nie mieliśmy. Ponadto mamy tendencję przenoszenia różnych aktywności związanych z seksem do internetu.
Ja nie neguję absolutnie istnienia seksu oralnego od tysięcy lat ale osobiście nie znam wielu przypadków gdzie kobieta chce #!$%@?ć berło komuś z kim