Wpis z mikrobloga

Chciałbym się Was zapytać, czy byłby ktoś zainteresowany, czytaniem wpisów na temat pracy zdalnej? Od ponad 2 lat świadcze usługi programistyczne właśnie w ten sposób (ostatnio dla klienta z Londynu) i raczej nie planuję wracać na "tradycyjny biurowy etat". Co ciekawe, moja żona chcąc kontynuować swoją pracę testera oprogramowania po urodzeniu dziecka, również obecnie pracuje zdalnie, więc może pojawiłyby się też wpisy z jej perspektywy.

Praca zdalna wiąże się z wieloma korzyściami, ale nie ukrywam... ma też swoje wyzwania. Doszedłem do wniosku, że jeżeli było by zainteresowanie, to mógłbym się podzielić tym, jak można porawdzić sobie z niektórymi wyzwaniami.

#programowanie #blog #pracait #praca #pracazdalna
  • 117
  • Odpowiedz
@noisy: Wołaj. Sam pracuję zdalnie, ale znam tylko HTML + CSS + Obsługa dwóch popularnych CMSów i z tego żyję. Gdyby nie 1300zł za JDG byłoby świetnie.
  • Odpowiedz
@masaj: na małej konferencji tematycznej, miałem okazję rozmawiać z prelegentem na temat jego wykładu. Spodobał mi sie ich projekt, wyraziłem chęć pomocy. Potem już rozmowa na skypie... i potem szybko poszło..
  • Odpowiedz
@herbacianymag: robiłem rozeznanie, czy w ogóle było by zainteresowanie w większym gronie taką tematyką. Ale ewentualne teksty na ten temat powstaną raczej w formie blogowej niż zwykłych wpisów tutaj.. zatem pewnie trafią na Steema.
  • Odpowiedz
@noisy: co sądzisz o pierwszej pracy w IT zdalnie? W co najbardzirej opłaca się teraz iść, gdy największym priorytetem jest praca zdalna? :D pijasz yerbę?
  • Odpowiedz
@noisy: Pisz śmiało. Pracuję zdalnie... chyba z 5 lat, ale tylko dla firm w PL, więc chętnie poczytam jak wygląda współpraca z zagranicą.
  • Odpowiedz