Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@blabusna666: mieszkam na 2 piętrze i mam z jednej strony taki plac zabaw vel piaskownice i to tak o------y że pół dzielnicy przychodzi bo osiedle niby zamknięte ale są tylko szlabany xD. Darcie mordy, jakieś g---o zabawki odbijające się z hukiem o chodnik plus w c--j pyłu że okna to co tydzień myć trzeba. Aż momentami zagluszam ich cypisem.
  • Odpowiedz
od 6:00 do 16:00 muzyka na full, zapętlona ja w pracy


@blabusna666: No i dzwonię na policję, prawilnie zgłaszam zakłócanie spokoju.
Jak w------z dostatecznie wielu ludzi, to po pewnym czasie wspólnota korzysta z regulacji art. 16 ust. 1 ustawy o własności lokali...

Życie to nie Internet, gdzie możesz trollować do woli
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: A na jakiej podstawie tak sądzisz? Przypominam tylko, ze zachowania indywidalistyczne, na zasadzie moja chata z kraja. Miasto przez gestośc zaludnienia wymusiło zachowania pro wspólnotowe.
Mozę ja jestem mentalny wieśniak, ale ty masz elementarne braki w wiedzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@blabusna666: ja się nie p------e. Jak mi dzieci latają pod oknem to je otwieram i puszczam jakieś rapsy o narkotykach, seksie, melanżu wypełnionymi k-----i po brzegi. Madki zaraz zabierają swoje bombelki spod okna xD
  • Odpowiedz
1) od 6:00 do 16:00 muzyka na full, zapętlona ja w pracy

2) to samo w weekendy, tylko jeszcze głośniej i uchylone okna, również jak nie ma mnie w domu


@blabusna666: no proszę, a jeszcze parę godzin temu temu miałeś pełną gębę frazesów o tym jak ważne jest "dobro wspólnoty" ¯\_(ツ)_/¯

mandat za zakłócanie spokoju można dostać przez całą dobę
  • Odpowiedz
Zwolennicy piaskownicy mogą przekonywać do swoich.


@ZdeformowanyKreciRyj: mogą napisać że jak będzie piaskownica to ceny mieszkań pójdą o 50% bo będzxie tyle chętnych na mieszkanie na osiedlu gdzie jest piaskownica. Albo nie, o 200% ceny pójdą do góry. Jak szaleć to szaleć.
I człowiek potem się dziwi że wszyscy kupują kiełbasę wyborczą i nawet nie mają nic przeciwko manipulacji aby zebrać głosy
  • Odpowiedz
@blabusna666: U mnie z 10 lat temu była piaskownica, huśtawka i ławki, ale stare dziady co już nie mają małych dzieci zadecydowali żeby to wszystko w-----ć, zasiać trawę i ogrodzić. Ehhh.
  • Odpowiedz