Wpis z mikrobloga

@blabusna666: tak działa demokracja :)

Ja sobie też bym pod oknem nie życzył piaskownicy, pracuje z domu i by mi to przeszkadzało. Kupując mieszkanie wiedziałem że pod budynkiem piaskownicy nie ma, i ze względu na to wybrałem to akurat mieszkanie. Ludzie wydajacy pół bańki na mieszkanie i mający prawo głosu będą tego prawa używać żeby nie robić sobie pod górkę.

A co do spadku wartości mieszkania - sam osobiście odrzuciłem wynajem
@blabusna666: zero, a jak będę mieć, to kupiłem mieszkanie w budynku w którym jest wydzielone miejsce zabaw dla dzieci w budynku, zwane kids zone, gdzie mogą się bawić nie uprzykszając życia wszystkim sąsiadom wokoło.

Dodatkowo plac zabaw na osiedlu mamy, i ci co chcieli, kupili mieszkanie pod placem zabaw. My tego nie chcieliśmy :)

czasami ważniejsze jest dobro wspólnoty niz moje czy twoje.


xD
@blabusna666: Ktoś sobie kupił mieszkanie w spokojnym miejscu nie bez powodu. A jakieś madki, które chcą #!$%@?ć swoje bombelki żeby mieć spokój i się nimi nie zajmować chcą piaskowicę, która #!$%@? humor i nastrój większości. #!$%@?ństwo to postawienie tej piaskownicy, a nie bycie przeciwko.

Kto by chciał mieszkać przy dziecięcym zoo z dzieciakami drącymi się xx godzin dziennie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@blabusna666: @ccc111: a ja wlasnie wynajmuje mieszkanie na drugim piętrze przy placu zabaw i wiecie co?


Wracasz z pracy o 16, chcesz odpocząć i sie nie da. Dacie mordy brajankow do godziny 20, od 20 włączają się rodzice z okien krzycząc "Dzesika do domu!". Jednym z kryteriów wyboru mieszkania będzie dla mnie właśnie odległość od placu zabaw. Swoja droga ciekawe czy rodzice pozwalają tym dzieciakom też tak krzyczeć w domu.
@blabusna666 #!$%@?ąc od kwestii piaskownicy to niestety mieszkanie w bloku/ na osiedlu niesie za sobą same niedogodności. Sam lata temu padłem ofiarą durnej decyzji wspólnoty, która postanowiła cwaniakować i dać się wydymać deweloperowi.

Ale niestety jak chcesz uniknąć tego typu konfliktom musisz wybudować sobie dom :)
Choć argumenty Twoich sąsiadów sa jakkolwiek idiotyczne taki urok życia w bloku...