Wpis z mikrobloga

mam taki inny problem. Jak juz sie kąpałem po pucowanju )czyli inaczej masturbancji, jakbyście nie wiedzieli), , to nie wzialem reczniczka. I... musiałem wytrzeć sie w należący do mojej mamusi... teraz sie boje, zeby nasienie nie przeszło dalej :/ nie chciałbym byc ojcem i bratem jednocześnie. Co moge zrobic??? Pomóżcie mirki, moze mielsicie kiedyś ten sam problem????? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #medycyna #zdrowie #pytanie #kiciochpyta
#pytaniedoeksperta #mama #tata #rodzina

@ChoNoTu: @Plemnik_w_Gardle: @LRF1000W: @Jestem_Tutaj: @RealBirb:
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vimeq: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. 
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, 
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się 
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. 
Pracujesz w zakładzie
@Plemnik_w_Gardle: #!$%@? jest przed 13, dosyć internetów zdecydowanie.

@betterbeworthit: skąd taka kreatywność na wykopie w niedziele w południe? Chryste panie, zalałem wczoraj pałe w samotności. Czekaj Czy ktoś może mi powiedzieć która jest godzina w Polsce?
Ey, po czym poznać że jestem w Polsce?

@Vimeq: mama chociaż fajna? Poka, mirki lubią czasem MILFY, ile ma lat? Do czego fapałeś?