Wpis z mikrobloga

  • 25
@3x32 tylko właśnie tacy tylko po blanta przyjeżdżają, a potem robią nam złą opinię. Widziałem już w NL tylu patusów, że jest mi po prostu #!$%@? przykro.
  • Odpowiedz
i #!$%@? przy cebulach po 10-12h za 5-7€ z polaczkami, co ci za pół ojro wincyj oczy wydrapią? ()


@Dibhala: teraz to raczej są stawki rzędu €10-12 po 5-7h ( ͡º ͜ʖ͡º) Najniższa stawka godzinowa to obecnie 9,33 brutto.
  • Odpowiedz
@3x32: @Dibhala: @PanG:

Wielu to śmieszy, szczególnie mem "HEHE 10 BERŁO NA GODZINĘ TO JEST ŻYCIE"

Tylko teraz warto na to spojrzeć z drugiej strony.

10 euro na godzinę w Holandii daje takiemu sebkowi bardzo fajny zarobek.

Weźmy tych sebków bez szkoły i doświadczenia.

Ma do wyboru 10 berło/h w Holandii vs. 13 zł w Polsce.

Praca 8h w tygodniu(nie liczę nadgodzin)

Po dniu pracy w Holandii, sebastian ma
  • Odpowiedz
nawet ta patola zdała sobie sprawę z tego, jakim chlewem jest nasz kraj


@Porton: w chlewie to cię robili pajacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To, że płaca minimalna w Polsce jest sufitem dla Seby-patusa to nie znaczy, że nie można w naszym kraju żyć jak człowiek, gdy się coś umie, lub po prostu się stara/reprezentuje coś sobą.
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia jakie procesy myślowe zachodzily u niego jak wymyślał swój nick. -hmmm, może wpisze "seba" -... -zajęte... Hmmm, no to niech będzie "seba 3" -ku**a, ch*j w dupe tej je*anej stronie!!!!11!
-...
-...
-...
-o, to jest pomysł!

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@FrasierCrane: xD jak mam żyć jak człowiek jak ceny kawalerek w moim mieście to 1000-1400 zł + media pdk. W Niemczech nawet za minimalną da się żyć samemu na spokojnie, w Polsce to mogę sobie conajwyzej pokój wynająć
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Oczywiście że można, ale nie za najniższą krajową, a ja o tym napisałem.
Ludzie śmieją się z Polaków za granicą, mimo że sami wegetują w Polsce jeśli chodzi o najniższą.

No ale dobra, weźmy kogoś, kto ma jakiś fach w ręku, to ile wyciągnie? 3500?
Z tym samym fachem w ręku za granicą też wyciągnie 3500, tyle że "berło"

Ludzi strasznie wkurza to, że pokończyli studia, zdobyli kwalifikacje i tak
  • Odpowiedz