Wpis z mikrobloga

Kot mi biega po domu. Problem w tym, że nigdy nie mieliśmy kota xD


@daniel95: Do brata taki bardziej dziki przylazł i tak już sobie wpada któryś rok(zadomowił się, ale raczej nie jest to kot domowy), miseczka karmy starcza mu na tydzień bo sobie sam żarcie poluje. Do domu raczej rzadko wchodzi, jedynie na tarasie się wyleguje. Przynajmniej myszy już nie latają ( ͡° ͜ʖ ͡°) a
@daniel95: Mój poprzedni kot sam się wprosił. Mój tata chciał przewietrzyć pokój i otworzył okna na oścież, a Marley sam do nas wlazł i za bardzo się tym nie przejął. Sęk w tym, że moja mama karmiła go od tygodnia za płotem i nikomu nie chciała się przyznać, bo mieliśmy wtedy nie brać żadnych zwierząt xD Ale został i był przekochany...

...dopóki nie wpadł do szamba xDDD Ojciec zapomniał zamknąć klapę
@Vein: Akurat właśnie nie, bo sąsiedzi ledwo co się wybudowali w okolicy a kot już wbijał do takiego rolnika co sprzedawał ziemię pod budowę domów i już nie żyje.

Ogólnie był mało zadbany i brudny. Na początku wpadał raz na ruski rok, a teraz praktycznie cały czas siedzi w ogródku lub okolicach i przegania wszystko.

Do tych nowych sąsiadów w ogóle nie chodzi, jedynie czasem przebiegnie jak coś tam goni.

W
ja znalazłem moją kotkę jak była mała i darła mordę w podwórku, przyszła do mnie i powaliła mi się u nóg z takim 'no elo człowiek' i została znajda do końca jej życia
@daniel95: moja mama w lato śpi przy otwartych drzwiach wejściowych żeby było chłodniej. O 2 w nocy budzi ja walka kotów.okazało się że obcy kot wszedł do naszego domu i nasz kot go chciał wygonic. Mama wstaje zaspana, wygania kota zamyka drzwi i idzie spać. Rano wstaje patrzy obcy kot w domu, idzie szukać naszego a on stoi skolowany pod drzwiami bo nie wiedział dlaczego to on śpi na zewnątrz a