Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Problem w tym, że często laski posiedzą z 2h i chcą do domu, ale razem ze swoim niebieskimpaskiem. Że zamówisz taksi albo kolega odwiezie? Nie, ona sama nie chce wracać.
@ruok: Bo laski nie chcą same w domu siedzieć w tym czasie. Jej koleżanki coś innego robią, albo wcale koleżanek nie ma i niebieskipasek czas może spędzać tylko z nią. Więc grill albo z nią, albo wcale. A jak
@Terki > @CzarneChmury @acototo @jathek @ruok @Jerry664 @EtaCarinae No to ja jestem inny. Wole spedzac czas z przyszloscia mojego zycia. A koledzy dzis sa jutro ich nie ma. Z dziewczyna mozna lepsze rzeczy porobic :)

Chyba nie poważny jesteś xD To dziewczyny/żony/kobiety może kiedyś zabraknąć i zostaniesz nagle sam jak palec bo swoich znajomych i przyjaciół na dobre odepchnales w imię każdego widzimisie partnerki.
@Terki

@Striker9993 ona jest bardzo w porzadku i kiedys nawet jak bylo "meskie" spotkanie to wzialem ja ze soba i nie bylo jakichś problemow przez to.


Jak jest męskie spotkanie to jest męskie wiec po cholerę ciągnąć tam różowe?
Nie ma wtedy tej swobody rozmowy i typowo męskich klimatów bo ciągle się zastanawiasz czy można coś powiedzieć, skomentować w jakiś wulgarny sposób.