Wpis z mikrobloga

@tryvial: mi sie udało kupić wersję ze zdjęcia z małym ubytkiem w cenie nowych wypustów. Będe i tak musial dokupić bo dziewczynie się bardzo podobają i równie dobrze leżą na niej a może nawet lepiej.
  • Odpowiedz
@dr_love: z tą pomarańczą to mnie teraz natchnąłeś...właśnie zacząłem szukać Atelier Cologne Grand Neroli. Jakąś tam flaszkę z ubytkiem już namierzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świetny zapach na lato. Znasz?
  • Odpowiedz
@Xune: zawsze myślałem, ze Limon Verde ma przeciętne parametry. Jakiś czas temu byłem na siłowni i szedł gosciu zlany nimi, tak, że zostawił ogon i jak przeszedł to pachnialo po nim dosłownie jeszcze z minute. Nie ma hoya żebym pomylił je z innym zapachem bo dziewczyna jako fanka tego zapachu też powiedziała, że to na 100% to
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_love U mnie jest mega nierówno, nie wiem od czego to zależy. Jeden flakon, czasem potrafię poczuć na sobie po 8h, czasem znika po dwóch.
Ale jak chodzi o cytrusowe lekkie zapachy to jeden z trwalszych jakie nosiłem, chociaż nie nosiłem ich wiele.

  • Odpowiedz
@dr_love: ale wtooopa, prawie bym kupił flakon, którego wcale nie chcę. Pomyliłem zapachy. Ta pomarańcza to faktycznie Atelier Cologne, ale Orange Sanguine, a nie Grand Neroli. Ech, te impulsywne zajawki :)
  • Odpowiedz