Wpis z mikrobloga

@mirekzwirek8: po mistrzowsku, czyli kopiuj-wklej propaganda z sędziów i lekarzy + czekanie?

To nie geniusz Kaczyńskiego, tylko głupota p0laków, drobnych złodziejaszków (bo kradzież im nie przeszkadza, jeżeli może być dokonywana bezkarnie - a właśnie bezkarną kradzieżą jest wprowadzenie 500+ - Polakom odebrano przyszłość, by kupić głosy p0laków), którzy sprzedali się za 500+.
@100mph: a po co? Zapłaci górnikom cudzą forsą i po problemie, bo według patoelektoratu górnik to uczciwy pracownik, dobry bo fizyczny, wywołuje pozytywne skojarzenia, bo tak jak oni, jest pasożytem, generującym wyłącznie straty. Patoelektorat podświadomie wie, że dzisiaj rząd dowali górnikom, a jutro może się i na nich wypiąć. Kaczyński ma totalnie w dupie przyszłość Polski i finanse państwa, liczą się tylko wybrane wybory. Przekupując górników zyska więcej, niż ich pacyfikując.
@Pantokrator No to właśnie o to chodzi, krytykujesz to co kaczor robi, a to są jego polityczne zalety. Facet perfekcyjnie rozumie społeczeństwo polskie. Wie co robić by zdobyć poparcie. Wie jak kupić zwycięstwo. Czysty makiawelizm, polityczny geniusz. A, że przy okazji #!$%@? kraj? Polacy na to pozwalają ( _)
@kapustnik: wiesz, problem polega na tym, że Kaczyński w swojej antypolskości przełamał wszelkie granice. Nawet w Tusku tliła się jakaś iskra patriotyzmu, odpowiedzialności za przyszłość kraju. Kaczyński po prostu się nie #!$%@?, poświęcił przyszłość kraju dla wygranej w wyborach. I to jest straszne.
Sądzę, że Tusk też mógł swego czasu tak wygrać, z tym, że najwyraźniej Tusk jednak miał litość.
@Pantokrator: A ja sądzę, że za bardzo idealizujesz Tuska, który również jest po prostu zwykłą polityczną (...) jak i Kaczyński (cenzura na wykopie nie chcę by mi znów komentarz usunęli). Tusk potrafił w pewnym momencie zdobyć przewagę przy odpowiednich prądach społecznych. Teraz potrafi zrobić to Kaczyński. Ot, cała szopka polityczna w tym kraju. Dobro narodu i państwa stoi na ostatnim miejscu. Liczy się miejsce przy korycie.

Czy przypadkiem nie tak upadła
@kapustnik: Tusk zrobił dwie szalenie dobre i odpowiedzialne rzeczy:
- nie rozdawał socjalu
- podniósł wiek emerytalny.

Poza tym nakłamał w sprawie obniżek podatków, zabił sporo ludzi w ramach "wojny z dopalaczami" (mało szkodliwe substancje udało mu się zastąpić totalnym syfem). Po prostu nawet zły rząd PO na tle wyczynów Kaczyńskiego wypada patriotycznie. Nie myślałem, że kiedykolwiek to napiszę.

Tusk potrafił w pewnym momencie zdobyć przewagę przy odpowiednich prądach społecznych


No
@Pantokrator Był mniej szkodliwy. Co nie znaczy, że był dobry. Nie akceptuję: ,,popierania Tuska, byle tylko nie Kaczyński".

@Topkapi Borzesz i tacy ludzie głosują... Poczytaj misiu-pysiu o kryzysie w Polsce. Osłoniła nas głównie przed nim złotówka i rynek oparty w znacznej mierze na konsumpcji wewnętrznej. Nie wspaniałe decyzje Tuska. Jak tak można wierzyć w propagandę polityczną? ( _)

@TurboDynamo No i czy tym nie wygrywa? Mów co chcesz, ale