Wpis z mikrobloga

to nie znaczy że jabłek nie używają studenci czy ludzie zarabiający poniżej średniej


@HetmanPolnyKoronny: Używają, podobnie jak u nas, ale jeżeli używają to jest to dla nich spory wydatek i tak też jest to postrzegane, podobnie jak u nas.
  • Odpowiedz
@goly8622 większość z tych rzeczy wrzuconych tutaj to g---o prawda. Ja wiem, że na wykopie od zawsze było modne ciśnięcie z Polski i Polaków, ale bez przesady, mimo wszystko nie jesteśmy krajem 3 świata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
to nie znaczy że jabłek nie używają studenci czy ludzie zarabiający poniżej średniej


@HetmanPolnyKoronny: Używają, podobnie jak u nas, ale jeżeli używają to jest to dla nich spory wydatek i tak też jest to postrzegane, podobnie jak u nas.

@Wap30: jest to mniejszy wydatek. O ile koszty życia na zachodzie są większe, to koszty elektroniki to prawie jeden do jednego.
Jasne jak ktoś bardzo chce tego iPhona to
  • Odpowiedz
jest to mniejszy wydatek


@HetmanPolnyKoronny: Oczywiście że jest mniejszy i to dużo, koszty elektroniki w takich stanach są o ok. 30% niższe w przeliczeniu na złotówki niż w Polsce i tego nie podważam. Mam na myśli tylko i wyłącznie podejście do tego. W PL praktycznie każdy kto chce może mieć iPhona, ale będzie to postrzegane jako spory wydatek. Podobnie w USA, mimo że w przeliczeniu elektronika jest tańsza, to sprzęt
  • Odpowiedz