Wpis z mikrobloga

  • 1
U mnie na pomorzu mc donald's jest traktowane jako coś normalnego (serio u was tak biednie że burger za 5 zł to luksus?), tak samo samochody VW , ubrania HM czy wielkość tego co tu wrzuciliście...
  • Odpowiedz
@pawel86 Oo, koleżanka matki była w Ameryce i przywiozła mi plecak TOMI HILFAJGERA. Ponosiłem miesiąc bez żadnych ciężkich rzeczy i się rozpruła jedna szelka xDD A takiego szmateksa chińskiego to 10 lat dobre nosiłem i #!$%@?łem tylko dlatego, że już był stary i mi się znudził. Hrr pfu na te trendy mareczki.
  • Odpowiedz
@goly8622: może się mylę ale maki w Polsce zazwyczaj są bardzo dobrze utrzymane, czyste i raczej bez obawy można w nich zjeść. Czy tak to wygląda na całym świecie? Mam wątpliwości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krolowamonika:@goly8622: I rozumiem dlatego choćby najwięksi techowi jutuberzy z USA typu Marques Brownlee, Dave Lee czy Linus Sebastian recenzują sprzęt Appla według standardów produktów premium i zawsze wprost to zaznaczają (co zresztą zrozumiałe bo duża część ich oferty po prostu jest na najwyższej półce cenowej)?

@Wap30: bo to wciąż górna półka cenowa takiego sprzętu, ale to nie znaczy że jabłek nie używają studenci czy ludzie zarabiający poniżej średniej.
  • Odpowiedz