Wpis z mikrobloga

  • 3
@kamok absolutnie nikt, normalne daily auta we wszystkich możliwych konfiguracjach. To samo tyczy się marek 'exclusive' typu Mercedes, Porsche, BMW.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ChochlikLucek: ja mieszkam w c------m miejscu i to nie tak że się spuszczamy. Po prostu przydałoby się miejsce z burgerami gdzie można zjeść w miarę dobry burger w stałych godzinach za dosc niska kwotę. Nie narzekam na fast foody tutaj, bo Burgery są w porządku a kebaby chyba najlepsze które jadłem ever, ale double cheeseburgerka z maczka bym o--------l częściej niż raz na kwartał
  • Odpowiedz
@goly8622: Akurat w dużych miastach McDonalds, Starbucks, IKEA i.t.d nie są jakimkolwiek wyznacznikiem prestiżu - są typowymi miejscami dla przeciętnego mieszkańca zarabiającego 3-5 tysięcy na rękę. Gdy się przeprowadziłem do Poznania, to rzeczywiście pierwsza wizyta w IKEI czy Starbucksie była dla mnie jakimś "wow", ale tylko dlatego, że w moim rodzinnym mieście ich nie ma.

IMO z tym red labelem to raczej jest tak, że jest on czymś niesamowitym co
  • Odpowiedz
@MissSlacker

ile to kosztuje w pl teraz? Bo w uk śmiga w promkach po 1-1,50 funta


A daj pani spokój, najtaniej to widziałam za jakie$ 6, ale standardowa cena to z 8 do nawet 11. Godzina roboty na minimalnej za równowartość czipsów, które w UK jedzą bezdomni xD
  • Odpowiedz