Wpis z mikrobloga

@marcel_pijak: co do miele tego, bo mieszkam w niemczech - to nawet w sklepie (np media markt), albo właściciel mieszkania mówi, że "NO A PRALKA MIELE!!!", "MIELE - wajs du zebest dojcze marke". Ale w sumie są dobre, ale drogie. No i dizajn do dupy.

ALE ALE ALE!!!

tutaj idealnie by pasowała marka bosch, która w polsce to już jest owiana legendą, a tam z kolei to właśnie jest tak
  • Odpowiedz
@goly8622: eee mcdonalds prestiżowy no chyba nie zabardzo.

Dodatkowo mcdonalds w polsce jest dużo czystszą i zadbanym fastfoodem niz w usa. Z moich doświadczeń polski ma także bardziej rużnorodne menu.
  • Odpowiedz
@brednyk: ale, ty jesteś jakimś probuerzem, czy tam wzorcem dobrych praktyk?
@koles_bez_nicku: na jakiej wsi ty masz maka?
W Warszawie (wiem, że język polski jest niełatwy, ale może się nauczysz) Mak, to jest właśnie taka buda z burgerami, bo jest tu tego pełno i jak masz akurat 5 minut, to wbijasz na szybkiego burgera, albo frytki i elo.
  • Odpowiedz
  • 2
@goly8622 no ale zobacz kiedy my zaczeliśmy startować. Żelazna kurtyna kiedy upadła i że dla nas to jest nowość w dużym skrócie. Kraj przeżarty komuną a ty jeszcze plujesz sobie w gniazdo. Taki wasz obraz wysropki. Tylko porównujecie nas do zagranicy. #takaprawda ale w sumie czego ja oczekuje od forum ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: istnieje cos takiego jak auto wiec nie musza mi na wsi budowac maka ale jesli mam w promieniu 30km ich kilka to wsiadam i jade jak mam ochote, wchodzę jem i wychodze proste i logiczne więc jak ktos wyzej pisal, mak juz nawet w naszym kraju na prowincji nie jest niczym prestiżowym
  • Odpowiedz