Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i #!$%@? na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD


#jedzenie #takaprawda #polska #foodtruck
  • 239
  • Odpowiedz
Więc o ile sam ważyłem swoje piwa i pamiętam jak jakoś w 2008 do sklepów wchodził Ciechan, który był wtedy czymś innym i nowym, tak teraz mając wybór wolę kupić koncernowego, białego żywca niż bawić się w loterię "będzie dobre czy nie będzie".


@knoor: This.
  • Odpowiedz
@Czachaaa jestem tego samego zdania, jak w ogóle można dać za bułkę z kotletem, sałatą i pomidorami z dodatkiem jakiejś gownopolewy z gownolitu 15zl? już nie wspomnę o 25zl, za 25zl to mam 2 obiady w knajpie przy stole i jeszcze mi kompot dorzucą. Zwróćcie uwagę ile kosztują fastfoody w stanach, tj najtańsze żarcie na rynku czy to z foodtrucka czy z jakiegoś maca czy innej #!$%@? tylko u nas jak w
  • Odpowiedz
: a mnie #!$%@? że w polszy sushi jest uznawane za jakieś wykwintne, drogie danie


@ciachostko bo jak chcesz zjeść z dobrych produktów nie mając do nich dostępu na miejscu to musi być drogo chyba, że #!$%@? sushi z marketu
  • Odpowiedz
@Czachaaa: I masz rację. Burger z foodtrucka za 25zl to jakiś żart. Za 25zl to dostaje wypasionego burgera w ładnym lokalu który przynosi mi kelnerka na talerzu i mogę zjeść jak człowiek.


Wszystko fajnie, ale tutaj płacisz, że foodtrack (restauracja) przyjechała do Ciebie.

Mam tu na myśli np. festiwale muzyczne, gdzie gdyby nie foodtracki właśnie zarlbys piach, albo kiełbaskę z makro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czachaaa: też już mam dość food truckow. Z cenami przeginaja, a na tych festiwalach więcej się czeka niż je. Frytki zwykle mrożone sprzedawane jako belgijskie, wtf w ogóle.

Podobał mi się lokal z frytkami w Bergamo. Babka normalnie brała ziemniaki na taką krajalnicę przypominającą tasak, kilka ruchów i do oleju. To były frytki, a nie to mrożone gówno.
  • Odpowiedz
Byłem w tym roku na zlocie food trucków "Żarcie na kółkach". Zbliżając się do Stadionu Narodowego, widząc te tłumy, zdałem sobie sprawę, co mi przyszło do głowy by tu przyjść? W głowie miałem coś ala piknik, a to była istna masa ludzka. Nigdy więcej.


@tazzy83: Wystarczy pójść o w miarę wczesnej porze ;) Jak chcesz piknik to idź na targ śniadaniowy na żoliborzu, a nie na duże wydarzenie reklamowane od kilka
  • Odpowiedz
@RBNG: kilogram miesa na kebaba kosztuje w zależności od jakości 7zł do 22zł (22 zł to już super de-lux) Do kebaba wrzucasz garstjkę tego miesa, reszte dopychasz surówką.
policz jak jest przebitka ....
  • Odpowiedz
estem tego samego zdania, jak w ogóle można dać za bułkę z kotletem, sałatą i pomidorami z dodatkiem jakiejś gownopolewy z gownolitu 15zl? już nie wspomnę o 25zl, za 25zl to mam 2 obiady w knajpie przy stole i jeszcze mi kompot dorzucą. Zwróćcie uwagę ile kosztują fastfoody w stanach, tj najtańsze żarcie na rynku czy to z foodtrucka czy z jakiegoś maca czy innej #!$%@? tylko u nas jak w chlewie
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Foodtracki w Polsce startowały jako solidne hamburgery z ciekawymi dodatkami za max 15 zł, gdzie big mac kosztował 8 zł i był przy tym mega biedny. McD musiał wprowadzić podwójny royale i drwale by podciągnąć, ale nadal jest różnica, gdzie 15 zł jest powszechną ceną, nawet za zestaw w foodtracku.
  • Odpowiedz
Zwróćcie uwagę ile kosztują fastfoody w stanach, tj najtańsze żarcie na rynku czy to z foodtrucka czy z jakiegoś maca czy innej #!$%@? tylko u nas jak w chlewie obsranym gównem 50 lat za murzynami w ciemnej dupie


@atrax15: W dupie byłeś i gówno widziałeś pisząc o tym chlewie. Polecam wycieczkę do USA to zrewidujesz swoje poglądy z filmów i wykopu.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: w stanach jak chcesz otworzyć budę z jedzeniem, to otwierasz i tyle. A w polszy jak w lesie. Musisz mieć pozwolenie na zaparkowanie, bo foodtruck traktowany jest jako lokal, sprzedawanie w niej jedzenia, bhp, kontrole, założenie działaności. #!$%@? muje dzikie węże. Jak nie masz kibla w środku albo w pobliżu to też #!$%@?. To wszystko podnosi koszty, stad wysokie ceny.
  • Odpowiedz
I masz rację. Burger z foodtrucka za 25zl to jakiś żart. Za 25zl to dostaje wypasionego burgera w ładnym lokalu który przynosi mi kelnerka na talerzu i mogę zjeść jak człowiek.


@KrakenFromKrakenowo: Brzmi jak jeden z lokali należących do Pasibusa ;)
  • Odpowiedz