Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i #!$%@? na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD


#jedzenie #takaprawda #polska #foodtruck
  • 239
  • Odpowiedz
@Quimeen: No to sorry, to moje subiektywne zdanie, ale na ten moment piwna rewolucja zjadła własny ogon. Doceniam to, że pojawiło się dużo nowych gatunków, których nie było wcześniej. Z drugiej strony półki w marketach i sklepach piwnych masz zawalone milionami totalnie przeciętnych, przekombinowanych piw, które kupujesz na zasadzie "o, jakieś nowe, nie piłem to sprawdzę", płacisz za nie 8-10 pln, pijesz jedno, a potem nie wracasz, bo w najlepszym wypadku
  • Odpowiedz
@Czachaaa: W teorii kiedyś żarcie z foodtrucka było dobre bo świeże. Składniki kupowane rano miały wystarczyć na jeden dzień i nic nie było pozostawiane na następny. A teraz to nie wiem, bo za dużo amatorów pcha się do zabawy.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: no ja nie wiem, jest popyt to się kręci. takie gównoburzenie, jakby ludziom nie pasowało to by nie żarli, a że ludziom byle gówno w sreberku pasuje to co zrobisz, nic nie zrobisz
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze jeden komentarz od siebie: idea robienia food trucka z "elitarnym" czy "wysokojakościowym" jedzeniem (w sensie z ceną 25+ pln) logicznie patrząc jest dla mnie bez sensu. Dlaczego?
- Jeśli chcesz jeździć na zloty, festiwale gdzie w krótkim czasie zwala się chmara ludzi do przerobienia nie ma bata, musisz wybrać: albo rezygnujesz z jakości kosztem ilości albo nie rezygnujesz z jakości i nie zarabiasz - jakość wymaga czasu.
- Chcąc bazować
  • Odpowiedz
@Czachaaa mnie to najbardziej #!$%@? że na wykopie wszyscy myślą, że zjawiska zachodniego świata to zjawiska które są tylko w Polsce. Wszędzie tak jest, a wyjątkiem są kraje bez sanepidów, gdzie z food tricków korzystają wszyscy a nie tylko hipsteriada przepłacająca wszędzie za wszystko. Amen
  • Odpowiedz
Za 25zl to dostaje wypasionego burgera w ładnym lokalu który przynosi mi kelnerka na talerzu i mogę zjeść jak człowiek.


@KrakenFromKrakenowo: to się zdecyduj, czy w burgerowni, czy w ładnym lokalu, w którym przynosi ci burgera kelnerka. W tych drugich miejscach burger to 45zł+
  • Odpowiedz