Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i #!$%@? na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD


#jedzenie #takaprawda #polska #foodtruck
  • 239
  • Odpowiedz
@Dakkar: Ale chodzi o jakość mięsa, abyś zamiast marketowego dostawał coś lepszego. Oczywiście nie każdy tak robi i czasem płacisz tyle za najniższą jakość.
  • Odpowiedz
@PrzegrywomSznur: dziecko, masz w avatarze tego zje...nego pepe, jak mam cię traktować poważnie? myślisz że z czego ja opłacę rachunki itd? puknij się w głowę, w polsce jest mało dobrze płatnej pracy a na kasach jest full obstawione
  • Odpowiedz
Niby człowiek wiedział że ziemniory z polski będą się popisywać i wyśmiewać smutne fakty ale się jednak trochę człowiek łudził, nic dziwnego że gonicie niemcy jak jesteście beznadziejni jako ludzie
  • Odpowiedz
@Czachaaa: gosciu, jak Ty masz rację..nie tam żeby coś, ale beka z korpo-ludzi - to oni zazwyczaj chodzą na hehe firmowe obiadki w czasie przerwy na hehe fudtraczki i potem cieknie im ten hehe wcale nie sztuczny hambergierowy sos po marynarkach, garsonkach..
  • Odpowiedz