Wpis z mikrobloga

Ja mam szacunek nawet do patostreamerów, chociaż ich nie oglądam i gardzę fanami, to szanuję, że udaje im się kosić na tym kapuchę o której ja zapewne mogę tylko pomarzyć.


@geuze: kręcić kasę na "byciu debilem" też trzeba umieć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
kręcić kasę na "byciu debilem" też trzeba umieć ¯_(ツ)_/¯


@Wycu91: no dokładnie tak. Można powiedzieć, że są najbardziej wolnorynkowym przejawem przedsiębiorczości, budką z paróweczkami w internecie. Nie zamierzam tego oglądać, unikam wszystkich #patostreamy jak ognia ale doceniam przedsiębiorczość ( ͡º ͜ʖ͡º)

To, że gdy to się wszystko kiedyś skończy to na założę się o skrzynkę piwa, że wszyscy strimerzy, influencerzy itd. nie będą
  • Odpowiedz
@geuze: Też mnie to zastanawia, źródełko kiedyś wyschnie. Na rynku jest ich masa. A nie każdy ma głowę na karku żeby ogarnąć alternatywę. Zapewne największym raczej niewiele zagrozi, a od myślenia mają już ludzi, ale ci mniejsi mogą mieć problem.
Co do wysychania źródła: zobacz na "pato gamerów". Taki Gimper ogarnął, że z grania już niewiele wyciągnie. Zrobił sobie talk show i wylądował w tańcu z gwiazdami :D
  • Odpowiedz
@Gimpson: A nie ma racji? Ona nie napisała, że każdy musi tyrać fizycznie. Jedynie podkreśliła, że kreowanie się na osobę ciężko pracującą i będącą wzorem do naśladowania przez laskę, która po prostu wygląda i pokazuje tyłek w leginsach od marek sponsorujących, jest co najmniej śmieszne. Boże, przestańmy robić z blogerek ekspertek od wszystkiego. Te laski naprawdę w dużej mierze nie mają nic do powiedzenia na żaden temat. Nawet na tym
  • Odpowiedz