Wpis z mikrobloga

  • 503
@Gimpson nie wiem czy przeczytaliśmy ten sam tekst, ale ona nie nazwała nikogo oszustem ani złodziejem społecznym. Chociaż prawda jest taka, że żal jej dupe ściska
  • Odpowiedz
@Gimpson:
Nie trzeba orać jak fizol, można zarobić rozumem. Ta pani zarabia wyglądem, czyli czymś wrodzonym a nie nabytym. Siłą fizyczna, czy rozum to coś, co zdobywa się ciężką pracą a potem przekuwa na pieniądze. Aby być ładnym wystarczy się szczęśliwie urodzić. Ode mnie nigdy taki ktoś szacunku nie zazna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@Gimpson: przecież ma racje, to, że ta laska kiedys gdzies tam pracowala nie znaczy, ze to dzieki temu jest popularna i moze z tego czerpac hajs. To tak jakby )przyklady z dupy) himalaista powiedzial, ze robi to co robi bo pojechał nad morze z mamą albo prezes firmy, ze wszystko zawdziecza temu, ze w dziecinstwie jadł ziemniaki.
  • Odpowiedz
@Gimpson: Niech będzie, że dziewczyna zarabia 10k na miesiąc. Programista zarabia też 10k. Kto poświęcił czas na naukę i zapewne cały czas to robi? Na pewno nie ta typiara.
  • Odpowiedz
no ale gdzie tu nieprawda? Te wszystkie influencerki to pracują niby?


@pedros92: nie Miras, nie pracują. Bo kontrakty się same podpiszą, bo firmy to walą drzwiami i oknami żeby ich reklamować, bo ruch na insta sam się robi.
Ale zapomniałem: tylko odciski i przerzucone węgla obrazują ile dziś zrobiłeś.
  • Odpowiedz
@Wycu91: w pewnym sensie to co laska robi to też jest praca, ale wykopkom nie przetłumaczysz.

Czy odkrywanie swojego ciała żeby zwiększyć zasięgi, szukanie sponsorów i firm, które będą za promocję płacić to ciężka praca? ( ͡º ͜ʖ͡º) Na pewno, bo poza naturalną urodą trzeba trzymać dietę, dobrze jest ćwiczyć, wiedzieć jak się ubrać i pomalować, trafić do jakiejś grupy odbiorców i to zainteresowanie utrzymywać.

Ja
  • Odpowiedz