Wpis z mikrobloga

#warszawa #wykopcsi #pobicie

Mircy, siedze 5 latek tutaj i myslalem ze nigdy nie bede musial o nic blagac. Przyjaciółka została pobita dziś o 21:45 w przejsciach podziemnych pod mostem poniatowskiego w warszawie.
Sprawczynie nieznane ale są zdjęcia i film. Jest szansa ustalić dane? Jak wroce do domu pewnie sam nie bede spal ale wrzucam na szybko.
Pobierz pieczywowewiadrze - #Warszawa #wykopcsi #pobicie 

Mircy, siedze 5 latek tutaj i mysl...
źródło: comment_RbymnAu0btqhbkc8PlvIjKhi131GLv9p.jpg
  • 165
kolega z tym nożem to widzę teoretyk. Jak nie masz pojęcia jak się nim posłużyć to możesz sobie tylko zaszkodzić.


@Euphor: Jaki teoretyk? Przecież co tydzień wieszam nową świnię na haku i trenuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komandosem nie jestem, ale co nieco wiem. Sama rękojeść noża może pomóc w obaleniu napastnika.

Bardziej istotna jest decyzja przeciwko jakiemu/jakim przeciwnikom można go użyć, a przeciwko jakim lepiej go
Widziałem podobne akcje. Dzwonisz po policję i z patrolem szukasz sprawczyń w okolicy itd. Trochę bez sensu ze was spławili. Ok koleżanka na SOR ale kolega mogl jeździć i szukać. Jak nie chcą przyjąć zgłoszenia to notujemy nazwiska i prosimy o bosa. Maja obowiązek przyjąć i już. Jak nie maja zamiaru to robisz dym łącznie z dzwonieniem na 112 z komendy itp.
Analogicznie na SOR ludzie siedzą i proszą o łaskę... już