Wpis z mikrobloga

#warszawa #wykopcsi #pobicie

Mircy, siedze 5 latek tutaj i myslalem ze nigdy nie bede musial o nic blagac. Przyjaciółka została pobita dziś o 21:45 w przejsciach podziemnych pod mostem poniatowskiego w warszawie.
Sprawczynie nieznane ale są zdjęcia i film. Jest szansa ustalić dane? Jak wroce do domu pewnie sam nie bede spal ale wrzucam na szybko.
pieczywowewiadrze - #Warszawa #wykopcsi #pobicie 

Mircy, siedze 5 latek tutaj i mysl...

źródło: comment_RbymnAu0btqhbkc8PlvIjKhi131GLv9p.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@awo666: tam bys nic nie zeobil bo dziesiatki osob i 3 - 4 niezalezne poziomy drog i chodnikow i nie ma jak patrolem tego objechac, nie widac tez pieszych przejsc podziemnych. Z filmiku wynika tez ze te patusiary sie zbieraly juz do domu skoro ta w rozowyh butach odciagala druga
  • Odpowiedz
@JustLusca: w ciagu dnia niedawno jakis ok 14 je widzialem juz podciete zdrowo, szly od Orlenu w strone Tamki. Wczoraj po 18 przy samej stacji przy wejsciu bodaj do Auto Reduty tego serwisu samochodowego. Czasem w dzien sie kreca i pala fajki drac japy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pieczywowewiadrze: tak, ale oni - lekarze biegli mają jakieś swoje książki określające rozstrój zdrowia. Ja do tej pory spotykałem się z opinią, że nawet wybicie zęba, który przecież nigdy nie odrośnie, też jest poniżej dni 7. Jeśli będzie inaczej, daj proszę znać żebym na przyszłość nie wprowadzał w błąd.
  • Odpowiedz
Żaden ze świadków nie zareagował? Jakbym zobaczył, że dwie karyny biją jakaś dziewczynę to obie po obie po listwie, a tych pedarastów to w cymbał...


@MichQ30: xDDDD #!$%@? bys zrobil suchoklatesie
  • Odpowiedz
@naydah: kolego, on nie kręcił. Nakręciła to przyjaciółka, po tym, jak ją pobiły. Serio 40 latkowie nie potrafią czytać?
@BaniaGonibanie: zęby jej popękały prawdopodobnie przdz aparat na zębach. Nie polecam.go nosic i jednoczesnie zostac uderzonym.
  • Odpowiedz
@JustLusca:

czy jestes w stanie podac przyklady gimbusiarskich grup? Ludzie 22+ here ;)


Ja mam 23 lata, ale jestem w stanie - wszystkie grupki ze squat w nazwie (cała masa), gif tumblr, rozne grupki z nazwa: oddzial psychiatryczny.
  • Odpowiedz