Wpis z mikrobloga

@NooB1980, ty #azjatycki żydzie.xD

Nie wiem co tam wrzucasz za wykres, ale w nauce nie ma czegoś takiego jak dobra i patologiczna flora, więc nawet nie ma sensu w ten brosajens wnikać. Wsadź se te wykresy w ziemniaczane ulane dupsko.

Polacy, Słowianie to rolnicy, osadnicy, więc ich dieta bazuje na roślinach, olejach roślinnych, nabiale i dopiero mięsie, natomiast wszystkie te bliskowschodnie z najbardziej paskudną odmianą bezziemców czyli żydów to koczownicy i żrą dokładnie to co Ty.

O..le jak dodałeś mnie na czarną to po #!$%@? mnie zaczepiasz, żeby Ci odpisac, muszę nowy wpis robić. #!$%@? co za je..op

#teamdodzo #dodzo #lchf

#dieta #mikrokoksy #nauka #takaprawda ¯_(ツ)_/¯
  • 11
O..le jak dodałeś mnie na czarną to po #!$%@? mnie zaczepiasz, żeby Ci odpisac, muszę nowy wpis robić. #!$%@? co za je..op


@Skogyr: tez tego nie rozumiem. typo ma mnie na czarnej, a czasem wyglada to tak jakby przegladal wszystkie moje wpisy, bo czesto plusuje komentarze innych osob, ktore mnie dotycza xD https://www.wykop.pl/wpis/40494223/katedra-sie-spalila-wiec-mozecie-uwielbiac-moje-bo/#comment-142353263 np tu xD.
Typo ma pol tagu na czarno, a sprawdza kazdego z tych osob z osobna i
@Skogyr: masz jakieś dowody, czy to kolejny cykl twojego #!$%@? niepopartego faktami? Do tej pory nie mogę się doprosić od ciebie badania wg. którego powoływałeś się na to, że 90% energii z tłuszczów nasyconych egzo może przemienić się w tkankę tłuszczową u człowieka.

Polacy, Słowianie to rolnicy, osadnicy, więc ich dieta bazuje na roślinach, olejach roślinnych, nabiale i dopiero mięsie


Czytałeś jakiekolwiek książki? Zdajesz sobie sprawę, że w Gnieźnie znaleziono ogromną
@SmaletzWyborny: Jakie źródła, wykresy z dupy to nie są źródła, tylko jakieś #!$%@? z książek czy #!$%@? wie skąd szarlatanów i innych magików, którzy wybiórczo traktują informacje i zajmują się czysto teoretycznie bzdetami w nadziei, że nagle ludzki organizm zacznie działać inaczej. Całe to #!$%@? jakie się tutaj odbywa to zwykła przepychanka. Ja się nie zajmuje tematem, więc nie muszę być ekspertem i nie muszę podawać źródeł, mogę pisać co chcę
@Skogyr: Od poru chybo miesięcy ja? Nie mo określenio "flora" ino "mikrobiom" - a fokt foktem, ni mo czegoś takigo jok "fizjologiczno" i "patologiczno" bo jeżeli by tok było - to fizjologiczno, nie powodowałaby choró, a jeno powoduje :) - są po prostu bakterie patologiczne, co nie znoczy żek od razu cały mikrobiom jest buc