Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę wstydliwa sprawa by pisać z własnego konta. Mianowicie: co robić, żeby nie mieć po jakimś czasie plam pod pachami na koszulach? Od pół roku pracuję w #korpo i obowiązuje tam dress code. Po praniu zauważyłem, że na dwóch koszulach mam biało-żółte plamy pod pachami. Niby na pierwszy rzut oka nie są widoczne, ale kto wie... Od czego te plamy mogły się zrobić, od potu czy od kulki którą używam? Do wszystkich śmieszków: nie mam nadwagi ani otyłości, myję się regularnie, golę też pachy. Może trzeba zacząć nosić białą podkoszulkę/żonobijkę pod koszulę? Do tej pory zakładałem koszule na gołe ciało. Czy któryś z #niebieskiepaski miał ten sam problem?
#kiciochpyta #protip #ubierajsiezwykopem #modameska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Trochę wstydliwa sprawa by pisać z ...

źródło: comment_LZg6szI2gSWDrHNZ7I0bHdYok3IIpu87.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
OP: @kabdul: ha ha ha xD


@whole_train: @Pirat_Brodacz: @5684379: właśnie używam jakiejś kulki niby do czarnych i do białych, ale gówno to daje...
@blogger: w biurze nie jest tak źle, najgorzej jest jadąc do pracy zbiorkomem. Nie to że się wtedy ze mnie leje, ale jest albo za ciepło albo za zimno podczas tych 25 minut dojazdu.
@AnonimoweMirkoWyznania: blokery nie są przypadkiem niezdrowe? W końcu
  • Odpowiedz
  • 0
Włosy pod pachami mają swoją funkcję. Im więcej będziesz ingerował fizycznie i chemicznie, tym będzie gorzej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie będziesz nosił podkoszulków, to niestety antyperspiranty zmieszane z potem będą dawały taki efekt i generalnie jest to nie do sprania. Ja nie jestem w stanie nosić nic pod koszulą, bo jestem zimnolubny, więc korzystam z wkładek antypotowych (wpisz sobie w google) i odkrycie tego patentu zwiększyło radykalnie żywotność moich koszul.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Są takie specjalne wkładki jednorazowe do koszul, marynarek itp niestety są dosyć grube i się odklejają... mam lepszy sposób :) Zwykle wkładki maja klej na całej długości i te discreet są bardzo cienkie. Używam zazwyczaj podczas długich podróży do marynarek i sukienek, swetrów, sztucznych tkanin, które szybko brzydko pachną. Zdają egzamin. Zawsze można odkleić a koszulka pod pachami jak nowa (używam tego sposobu kiedy nie mam możliwości zmiany ubrania w
Lote35Pasillo - @AnonimoweMirkoWyznania: Są takie specjalne wkładki jednorazowe do ko...

źródło: comment_KMxhbaunL84MaXLB4WdxiK0trqfBW7ck.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz