Wpis z mikrobloga

Wypok to jest jednak ściek internetu i oaza brainletów z IQ poniżej 80. Czytanie tego gówna trwale uszkadza mi mózg, muszę chyba znowu usunąć apkę z telefonu, bo potem czytam te #!$%@? i dostaje raka.

- Kurła napewno ciapak podpalił, turbaniarz
- we Francji podpalanie kościołów to sport narodowy bo to lewaki
- O tym się nie muwi mati, oni już wiedzą, ale będą utrzymywać wersję z remontem
- hehe francja (specjalnie z mauej) makarona w całej krasie
- teraz to meczet postawiom
- to symbol upadku ełropy seba, tak to widzę
- pacz, krzyż ocalał, jezusieńku, cud
- wogule zobacz jak oni to gaszą, meczet by lepij gasili
- 17 minut jechali do pożaru a u mnie w zalesiu to 3-4 minuty i chłopaki z OSP są pod stodoło
- to płonie symbol cywilizacji, wszystkie meczety razem wzięte nie mają takiego znaczenia dla świata
- i ta symbolika... płonie w krztałcie krzyża na zdjęciu z powietrza...
- przyjechały czarnuchy co mieszkały w lepiankach z guwna i zoba co sie dzieje

#francja #notredame #brainlet #bekazprawakow
Kozajsza - Wypok to jest jednak ściek internetu i oaza brainletów z IQ poniżej 80. Cz...

źródło: comment_CfvVBmwZZWkxsyZ1JrBEvxzXizHeLU35.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Kozajsza: dałoby radę to przeżyć, gdyby to tylko chodziło o jakąś stronę ze śmiesznymi obrazkami. Wystarczy jednak przejrzeć twittera kilku polityków związanych z rządem czy publicystów - dopiero wówczas widać skalę zjawiska. Dla przeciwwagi pisarka Manuela Gretkowska bredzi coś o astrologii. Polska to nawiedzony i chory kraj.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: psychprawactwo pompowane zbiorową paranoją "niezależnych" mediów zbiera swoje żniwa xD jeszcze tam pal licho, że się znajdzie jeden czy drugi idiota bredzący coś o symbolu upadającej europy. Najgorsze jest to, że takie wysrywy dostają po setki plusów, co oznacza, że tumanów łykających debilną propagandę o oblężonej twierdzy jest znaczenie, znacznie więcej. Trochę to śmieszne, trochę straszne.
  • Odpowiedz
: W Saint Nicolas została rozwalona figurka Maryi Dziewicy, Notre Dame nie zostało oficjalnie podpalone, dalej nie sprawdzam


@Kiedys_Mialem_Fejm: Nawet nie zauważyłeś, że to nie to Notre Dame? To było Notre Dame de Dijon XD
Notre Dame to po prostu kościół poświecony Najświętszej Marii Pannie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: oczywiście Twoja wersja z pożarem NA PEWNO spowodowanym remontem jest prawdziwa. Ledwo co ugasili pożar, ale obie strony będą się obrzucać gownem o to kto co i czemu. Nie wiesz kto ma rację, ja też nie wiem. Jest za wcześnie na ferowanie wyroków, ale twierdzenie z góry że haha, to na pewno nie celowe podpalnie, głupie prawaki, jest tylko przejawem ignorancji i nie różni się niczym od takich samych
  • Odpowiedz