Wpis z mikrobloga

@StaryVerter: Ale głupoty xD Przecież Holendrzy mieszkający w Amsterdamie mają dość wszelkich turystów. Ja wiem że wciąż silna jest propaganda wstydu, no ale ogarnijmy się. Chyba nie widziałeś jak się zachowują Brytyjczycy czy to w Krakowie czy Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StaryVerter: A ja mieszkam w Polsce i wiem jak się zachowują Polacy, a jak Brytyjczycy. Pojedź do Krakowa albo do Hiszpanii i zobaczysz tych samych flegmatycznych Brytyjczyków spitych w trzy dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamiast mowic ze inni sa gorsi, wolalbym zeby nasi byli lepsi.


@StaryVerter: #!$%@? ale #!$%@?ło takim mamusinym #!$%@?, coś jak w stylu "jak będą cię zaczepiać to nie oddawaj". Kolega chyba wychowany przez kobiety skoro czuje jakąś matczyną odpowiedzialność za obcych ludzi xDD
  • Odpowiedz
@StaryVerter: wszystkie nacje maja tak samo jesli chodzi o ludzi ktorzy przylatuja sie tylko najarac. Najgorzej jak w autobusie patusy z piwem jada, wtedy jest naprawde niezrecznie. A tak pozatym to jak pojdziesz do coffeshop to Polacy to raczej mniejszosc tam. Jak ktos jest deklem to jest deklem, deklowatosc nie ma panstwa.
  • Odpowiedz
@oink_oink: Ale co jest deklowatego w chodzeniu do coffeshopu? Przecież nawet ludzie którzy nie palą często będąc w Amsterdamie idą do takiego przybytku z ciekawości. Po dzielniczy czerwonych latarni łażą uśmiechnięci Japończycy z aparatem przy twarzy, starsze pary. Ot atrakcja turystyczna. I tylko wykopek czuje zazenowanie, bo jak oni śmieli wyjść z piwnicy, wstyd!
  • Odpowiedz
@azurro: w chodzeniu do coffeshopu nie ma nic deklowatego. OPowi chodzilo chyba o cos innego, ze te ulomny nieurodzaj polskiej mlodziezy chodzi , zjara sie, i potem laza po ulicach straszac ludzi. Naprawde nie ma nic dziwnego aby pojsc do coffeshopa zapalic wypic kawe itd itp. Ale Polacy raczej tylko wchodza po jointa i potem sieda na ulicy pala i pija piwo i potem laza i #!$%@? wie czego szukaja,
  • Odpowiedz
  • 0
@StaryVerter Prawie każdy naród zachowuje się #!$%@? poza granicami swojego państwa ( ͡º ͜ʖ͡º) co nie zmienia faktu że nasi mogli by się ogarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz