Wpis z mikrobloga

@StaryVerter: hehe jestem teraz w Holandii gdzie nie idę ze znajomymi to nawet po polsku nie zaczynamy, bo odrazu patologia się zlatuje i Oo roodacy xD wstyd mi za tych wszystkich sebixow i karyny xD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: nie jestem dumnym husarzem, zwyczajnie informacja, jakoby Polacy robili syf w Amsterdamie porównywalnie większy do innych nacji jest nieprawdziwa. Elita kraju epatująca Polską Walczącą słabo mówi w swoim języku, a co dopiero po angielsku lub niderlandzku, więc Amsterdam nie jest miejscem ich emigranckiej destynacji, są również zbyt biedni i ograniczeni, aby stolica Holandii była dla nich miejscem na weekendowe tripy.
  • Odpowiedz
Zamiast mowic ze inni sa gorsi, wolalbym zeby nasi byli leps


@StaryVerter: Marzenie ściętej głowy. Nie nie jest to możliwe i wszyscy dobrze wiemy. W naturze 100% nigdy się nie zdarza. I tak jak ktoś już powiedział, kultywowanie postawy wstydu to jedna z kilku bardzo złych rzeczy, ktora niszczy nasze społeczeństwo. Oglądamy się na inne społeczeństwa łasi ich dobrego zdania o sobie i przez to często jesteśmy dla nich robić
  • Odpowiedz
  • 1
@StaryVerter bo Brytyjczycy, Niemcy, Włosi i cała reszta to nie #!$%@? od razu z dworca do pierwszego kofa (który jest na przeciwko swoją drogą). Chyba nigdy w Amsterdamie nie byłeś, najgłośniej w kofach i na ulicach rozbrzmiewa angielski.
  • Odpowiedz
@oink_oink: ale co jest złego w wypaleniu blanta, i chodzeniu po mieście którego nie znasz? Z piwkiem?
Jprdl, czyli co mozna chodzić tylko z kubkiem starbucsa?!
  • Odpowiedz
@masaj: BO #!$%@? NIKT INNY TAK NIE LAZI !!!! i sie to rzuca w oczy. I nie , to nie jest normalne lazic zbakanym z zubrem w rece... i przez to ze malo osob tak robi, to taki np. Polak czy inny pan innej nacji rzuca sie w oczy. Ja nie oczuje sie komfortowo jak ktos wyglada jak spod latarni z piwem w reku i nie ogarnia rzeczywistosci. I uwirz
  • Odpowiedz
  • 1
A ja mieszkam w Amsterdamie. I Polacy to pikuś przy "ciemnych" zaułkach. Owszem, chleją, ale jak im się zwróci uwagę to są grzeczni. A teraz podejdź do ciemnej gromady i powiedz że mają być ciszej, albo nie rzucać śmieci na ziemię...
  • Odpowiedz
@oink_oink: Ty ale nie porównuj kogoś kto wypali blanta i idzie z kulturalnie z piwkiem rozkoszując się miastem samym sobie z z gościem który nie wie gdzie jest i co robi. To samo mogę powiedzieć o piciu wódki albo innych używkach...
  • Odpowiedz
@masaj: przeciez DOKLADNIE tak napisalem, wiec nie porownuje tych 2 postaw. Rozgraniczam je. Ty paliles cos dzisiaj czy masz problem ze zrozumieniem mojego przekazu? Jak widzisz sebixa z zubrem w reku, to myslilsz sobie, 'o jaki mily kulturalny pan ?' czy myslisz sobie 'o #!$%@?.. przyjechali sebixy i tu, trzeba przejsc na druga strone ,bo zaraz mu sie cos moze nie spodobac ? '
  • Odpowiedz
Ja: ale co jest złego w wypaleniu blanta, i chodzeniu po mieście którego nie znasz? Z piwkiem?
Ty: BO #!$%@? NIKT INNY TAK NIE LAZI !!!!

@oink_oink: i pytasz się mnie czy coś paliłem dzisiaj?
  • Odpowiedz
@masaj: ale doczytales do konca? teraz dziury w calym szukasz czy o co kaman ? chlopie, ja jestem wyluzowanym mirkiem, nie chce mi sie sprzeczac, jak Cie czyms urazilem to wybacz. Myslalem ze mozna wywnioskowac moje podejscie przez to co napisalem. jak nie to najwidoczniej, napisalem za bardzo skrotowo, mea culpa. JA jestem alkoholikiem i generalnie BARDZO zle reaguje na alkohol, ale ogolnie serio nie mam nic do ludzi z
  • Odpowiedz