Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam 22 lata i nie potrafię się zakochać. Jestem singlem od jakichś 5 lat, a mój najdłuższy związek trwał... 2 miesiące. Po skończeniu 18 z roku na rok odczuwam coraz większą presję na znalezienie sobie kogoś, bo rodzina pyta, bo znajomi zapraszają na imprezy z osobą towarzyską, itd. W ciągu ostatniego roku spotkałem się z wieloma dziewczynami, głównie z tindera, ale były też inne. I zazwyczaj po jednym, dwóch spotkaniach mi się odechciewało, zawsze mi coś nie pasuje. Albo mają #!$%@?, roszczeniowy charakter, albo ciężko z nimi porozmawiać o czymś ciekawym. To źle, że wymagam, żeby druga połówka miała może nie pasję, ale chociaż jakieś zainteresowania? Coś więcej niż "lubię słuchać muzyki z radia", albo "oglądam pierwszą miłość na polsacie". Wieczne imprezowiczki mi też nie odpowiadają. Pewnie zapytacie, a co ja mam do zaoferowania? Dużo, interesuję się wieloma rzeczami w życiu, mam jedną pasję, staram się rozwijać w każdy możliwy sposób i zrozumieć, jak ktoś ma inny punkt widzenia. Dążę do życia lepszego niż życie od pierwszego do pierwszego, chcę żeby praca dała mi satysfakcję. A spotykam się z przypadkami z gównopracą, której nie chcą zmienić, albo studentkami, które studiują dla samego faktu studiowania i tych mitycznych studenckich imprez ( ͡° ͜ʖ ͡°).

To ze mną jest coś nie tak? Przez tak długi czas bycia singlem stało się to dla mnie bardzo wygodne i stabilne życie, przyznaję.

Ostatnio spotykałem się z jedną dziewczyną z bardzo dalekiej wsi (znajomy mnie zapoznał ze swoją kuzynką, a ta kuzynka z nią). Chciałem dać jej szansę, ale to jest po prostu najgorszy przypadek: niezdana matura, praca na magazynie w beznadziejnych warunkach za 2k, brak perspektyw na życie, w domu nie robi absolutnie nic, niczym się nie interesuje, potrafi gadać tylko o tym jak to źle w pracy i co się w rodzinie dzieje. I gdzie tu szukać kogoś wartościowego?

#przegryw #studia #praca #rozowe #logikarozowychpaskow #single #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: widzisz Mirku to Ty jesteś normalny tylko świat się już wywrócił do góry nogami i ciężko znaleźć takich ludzi jak potrzebujesz, wiem bo mam podobnie. Nie wiem czy odpowiadać będzie Ci typ szarej myszki ale jak tak to takich zazwyczaj nie zapoznasz na ulicy czy imprezce. One siedzą w domu, czytają książki albo są w teatrze czy jakimś wolontariacie lub kościele i to tak ich trzeba szukać
@AnonimoweMirkoWyznania szukaj dalej i tyle. Może w końcu kogoś znajdziesz. Faktycznie idź w jakiś wolontariat. A w środowisku twoich zainteresowań nie ma ciekawych dziewczyn? Czy to może zainteresowania typu wędkarstwo, gdzie działa się w pojedynkę?