Wpis z mikrobloga

@Gours: oho, mr. Ballsack przygotowuje się pod narracje typu "Koalicja demokratyczna nie pozwala Kamińskiemu i Wąsikowi być posłami" mImo, że już nie są posłami i nigdy nie będą. I niech mi jakiś konfederata powie, że on nie kopiuje narracji pisowskiej, przecież to żałosne.
  • Odpowiedz
zrodlo Trust me bro xD


@Programista500plus: Osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może być posłem. Ułaskawienie zwalnia ich z konieczności odbywania kary więzienia ale nie wymazuje faktu skazania. A Bosak niech wraca do bycia instruktorem żeglarstwa zamiast udawać prawnika
  • Odpowiedz
  • 291
@xyz_xyz: co ma zatarcie skazania do faktu, że przestajesz być posłem w chwili zapadnięcia prawomocnego wyroku skazującego?
  • Odpowiedz
co ma zatarcie skazania do faktu, że przestajesz być posłem w chwili zapadnięcia prawomocnego wyroku skazującego?


@Gours: po zatarciu mogą znów kandydować w wyborach. Ale straconych mandatów absolutnie już nie odzyskają
  • Odpowiedz
@Gours: nie rozumiem co ona ma myślni jako „gdyby nie lekkomyślność i niemądry upór”. Chodzi mu to, że mieli ich nie skazywać i nie zamykać?
  • Odpowiedz
@Gours @TEETZ hipotetycznie tak, jednak przez rozpierdziel jaki zrobil pis w SN plus scieżkę jaką wybrał holownia coś czuje że mogą z tego wyjść ciekawe sytuacja a panowie będą gorącymi kartoflami
  • Odpowiedz
@Gours tylko przez takie błędy mozna próbować podważać fakt wygaszenia, nie żebym tego chcial bo powinni siedzieć. Jednak omijanie procedur daje możliwości kombinowania.. i cos czuje przepychanki jeszcze potrwaja. Zapewne oboz po do tego niedopuści jednak czuje że czekają nas ciekawe chwile. Po zle robi że mocno kombinuje i nagina prawo ( bo pis sie zafortyfikowal) i będą z tego problemy tak jak z przejeciem tvp
  • Odpowiedz
@Gours: skoro nie są posłami, to koalicja rządząca powinna w ich miejsce wyznaczyć kolejne osoby z list PiS z najwyższym poparciem, bo taka jest procedura w przypadku np. śmierci posła.

Oczywiście tak zamierzają zrobić, prawda? Czy raczej dalej będą ciągnąć w nieskończoność inbę ku uciesze gawiedzi? Pytanie pozostawiam do refleksji
  • Odpowiedz
@Gours: ulaskawienie dotyczy również tez części wyroku w której zostali pozbawieni praw publicznych = są posłami.
Możecie nie lubić pisu. Ale nie łamcie prawa i logiki.
  • Odpowiedz
@Gours: ulaskawienie dotyczy również tez części wyroku w której zostali pozbawieni praw publicznych = są posłami.
Możecie nie lubić pisu. Ale nie łamcie prawa i logiki.
  • Odpowiedz