Wpis z mikrobloga

Niesmialosc i introwertyzm powinno byc traktowane jak kalectwo, powinnismy dostawac specjalne dotacje od panstwa, osobno zrobione parkingi wejscia do restouracji itp.
#przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: na teście osobowości wyszło nie że jestem w 80% ekstrawertykiem.
Faktycznie ciągnie mnie do ludzi, lubię być słuchany, podziwiany.
Sle co z tego skoro przez #!$%@? wychowanie jestem sztywniakiem i nudziarzem?
Ciàgnie mnie do ludzi a oni mnie nie akceptują.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: lepiej być debilem niż nudziarzem? Bo to co on robi to wygłupy, moja babcia nie cierpi takich wygłupów i krzyków, ja muszę się poprawnie i kulturalnie wyrażać i nikomu nie przeszkadzać, żyć tak, żeby inni nie zauważali mojej obecności.
  • Odpowiedz
@DimkaHelikopter: twoj wybor, pobieranie takich oplat nie byloby obowiazkowe.

@Walther00: Jezeli masz jakis talent cos co cie wyroznia wsrod tlumu, to owszem introwertyzm ma sens i wtedy jestes inaczej traktowany, jesli natomiast jestes zwyklym szarakiem nie wyrozniajacym sie z tlumu itrowertyzm cie zabije. Nie zainstniejesz.
  • Odpowiedz
@zukpomocnikkucharza: Ekstrawertyczna druga polowka zawsze bedzie bardziej atrakcyjna niz introwertyczna.. Tak jak mowie intrwoertyk bedzie musial sie czyms wyrozniac zeby jej zablysnac, zeby ja zdobyc, w bezposrednim starciu w wyscigu o druga polowke z ekstrawertykiem nie ma szans jezeli beda na tym samym poziomie spolecznym, finansowym.
  • Odpowiedz
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: ehhh no niestety taka prawda, ale tez związki to nie wyścigi, introwertyk czy to dziewczyna czy chłopak jezeli szuka prawdziwej miłości, przyjaźni, (a nie leci np na kasę) to będzie wolał zawierać znajomosci z osoba podobna do siebie, trzeba się dopasować temperamentem
Teraz to w ogóle jest łatwiej z internetem bo na tinderze czy gdziekolwiek można napisać kogo się szuka, zdecydować komu dać like
No i introwertyczny to nie
  • Odpowiedz