Wpis z mikrobloga

@fapowiczowski: @egyptianJoe: tak to kabina prysznicowa odpycha wszystkich. To przez kabinę nikt nie chce pisać i nikt nie napisze. Naromiast po zmianie na zdjęcie bez kabiny nagle same zapraszają, ciągną rozmowę, same piszà.

Mam 185 wzrostu i wiek 19 lat. W wielu postach mówiłem o co chodzi. Jak jesteś nudny to będziesz sam. Z nudziarzami nikt nie rozmawia i nikt nie pisze
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: zobacz, ze na tle tych paskudnych płytek i niekorzystnego oświetlenia wyglądasz po prostu jak smutna fretka, której stado zostało rozjechane przez tira. Bije z tego zdjęcia twój brak pewności siebie i wszechogarniający smutek. Dodaj do tego ten kibel i masz przepis na porażkę. Spójrz na zdjęcie oskarka - jego poza mówi potencjalnej loszce, ze wytrzepie jej sakwe jak trzeba.
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: ja nie mam osobowości dlatego łatwo mi przychodzi oszukiwanie. Dziś tobiłem wpis ze swoimi wadami. Podobno pasuje to do socjopaty w pewnym stopniu. Ci z eygląden skoro taki lamus jak ja po pierwsze nie zagada a po drugie nie pogada bo jest nudny. Zostanie zlany bo jest nudny
  • Odpowiedz