Wpis z mikrobloga

Systarczyło dać na avatar zdjęcie oskarka z pięknymi włosami i proszę bardzo. Pierwszy raz ktoś do mnie sam pisze. Albo same zapraszają bez słowa.
#gadugadu #gg #przegryw #foreveralone #samotnosc #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chad #normictwo #wyglad
M.....9 - Systarczyło dać na avatar zdjęcie oskarka z pięknymi włosami i proszę bardz...

źródło: comment_14Q63kaD8IyWuutnyb7E2uFrQ9AhhaQS.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HarrsonDW: ja nie potrafię tego zaskceptować. Jest coraz gorzej. Generalnie od roku planuje koniec.
Nie jestem 10/10. Kiedy robiłem dziś akcje na gg to używałem zdjęcia oskarka 8/10.
Wiesz co daje wygląd? Może nawet ktoś się na ciebie popatrzy ale po 10 sekundach rozmowy widzi że ma do czynienia z nudziarzem.
Po drugie jestem frajerem ktôrego nie stać na inicjatywę. Ta blokada jest zbyt silna

Osoba która nie ma koleżanek,
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 Moj ojciec jest zla osoba, nigdy nie poswiecal mi uwagi. Patrzyles sie nie raz na szczesliwe rodziny z zazdroscia i zadawalem sobie pytanie "dlaczego akurat ja" moja matka byla zawsze ulega. Nigdy nie uslyszalem od swoich rodzicow slow "kocham cie" Pierwsze te slowa uslyszalem od swojej bylej dziewczyny dla ktorej staralem sie robic wszystko zeby dalej ze mna byla az w koncu mnie zostawila. Teraz czuje pustke, kompletna puske. Wiem
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 Gdyby cie nie akceptowsli nie mialbys jeszcze bardziej zycia i bylbys na kazdym kroku niszczony w szkole. Spelnienie w relacjach? Mamy po 19 lat. Moze sie jeszcze wiele wydarzyc. Probowales isc z tym do psychoterapeuty albo psychiatry? Naucz sie byc szczesliwy sam ze soba przyjacielu
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 podczas leczenia, beda chcieli cie calego poznac. Oprocz rad beda szczerze z toba rozmawiac i oceniac wszystko ciagle ci pomagajac. Warto jest naprawde zyc nawet jesli jest sie przegrywem, ale to juz twoj wybor co zrobisz. Ja bede trzymal za ciebie kciuki stary ze wszystko ci sie uda
  • Odpowiedz