Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzień dobroci dla #mirki i #przegryw i chcę pogadać - ale tak poważnie.
Jaka są Wasza #historia ? Co doprowadziło do tego, że pałacie taką nienawiścią i niechęcią do dziewczyn, skąd wzięliscie w ogóle tag #p0lka, dlaczego jesteście tak zniechęceni, że każdą traktujecie jak karynę czy grażynę? Proszę bez wyzwisk. Nikt nie rodzi się z taką frustracją i nienawiścią? Czy to naprawdę jest nienawiść i pogarda, czy tylko złe doświadczenia i uprzedzenia powstałe na ich skutek? Co złego się stało w waszym życiu?

#zwiazki #niebieskiepaski #przegryw #mirkostory #spermochlip #rozowepaski #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #rozmowywtoku #dziendobry #problemypierwszegoswiata #zycieseksualnemirkow #zycieismierc #serceboli #zrozumiecwykop #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #foreveralone
  • 103
@Magdalie: Ja napiszę ten monolog tylko muszę do tego przysiąść, bo krótkie to nie będzie ale mogę powiedzieć tylko jedno. Przegryw to nie zły wygląd, słaba sytuacja materialna czy sercowa tylko jeden wielki przeogromny burdel w głowie i gwarantuję każdemu przegrywowi, że nagłe otrzymanie milionów, willi i kobiet nie rozwiąże w żaden sposób tego problemu a kto twierdzi inaczej, nie jest żadnym przegrywem
@Danio_1992: Cóż, myślę podobnie jak Ty. Że to nie problem z wyglądem czy finansami, a z tym co się dzieje w głowie.
@Zawilecc: Znam życie i się z tym zgadzam. Wiem też jednak, że faceci potrafią być bardzo okrutni wobec nas i wiem, że większość kompleksów jest spowodowana brutalnością mężczyzn wobec nas.
@Magdalie: skąd ty wiesz czego ja szukałem? jak cię to ciekawi to miałem kiedyś w życiu epizot że dużo ćpałem prawie everyday. nieczego w tamtym okresie nie szukałem, a już napewno nie sexu ale jak wiesz po niektórych narkotykach człowiek jest bardziej otwarty na tego typu doznania. zawsze chciałem mieć dziewczyne (nie śmiejcie się) "przyjaciółke" taką bratnią duszę z którą można pogadać o wszystkim, wygadać się i widzieć zrozumienie w oczach
@Jswgecz5: Skoro na imprezie zabawiałeś się z puszczalskimi panienkami, to naturalne, że jeśli szukałeś - to czegoś na raz.
Nie wymagam od Ciebie zwierzania się i naruszania bolesnych granic. Okej, mamy swoje biologiczne wady ( Wy też) ale jaka dziewczyna byłaby idealna dla Ciebie wg Ciebie?
@Magdalie: Tinder odcisnął swoje piętno. Czasem przeglądam tagi i później zdarza mi się przekładać to co na nich zobaczyłem/przeczytałem na rzeczywistość. Widzę jakąś dziewczynę, ale nie podejdę, nie odezwę się, bo z tyłu głowy mam myśl ''A co jeśli to zwykła tinderówka'' Od góry przypisuję jej negatywne cechy, więc nie próbuję.
Druga sprawa to media społecznościowe. Ukazują przekłamany obraz mężczyzny/chłopaka przez co wielu z nas popada w kompleksy ¯\_(ツ)_/¯
Trzecia i
@Zawilecc: Tu nie chodzi o odbijanie piłeczki, a o zrozumienie. Serio. Takie, zwykłe, szczere.
Osobiście mnie bardzo #!$%@? traktowanie każdej jak p0lka bez względu na wszystko. Trafiłam dzisiaj na jakąś historyjkę, oczami niskiego faceta. I pomyślałam ile razy ja mogłam skrzywdzić albo umieścić jakiegoś chłopaka we friendzone i nie być tego świadomą.
To raz. A dwa - wychowuję dziewczynkę. Chciałabym ją ochronić kiedyś przed określaniem, że jest #!$%@?ą, suką, p0lką. Chciałabym
@Magdalie: dobra powiem to tak, nie szukam ideału, czy to z wyglądu, czy to z charakteru, sam idealny nie jestem więc nie patrze pod tym kątem. ogólnie to jestem dość "nudnym" gościem. nie interesują mnie ploteczki, obrabianie dupy znajomym, #!$%@? o serialach czy filmach, czy takim "prostym/prostackim" podejściem do sprawy a każda dziewczyna (i nie mówie tu o szlaufach) tak właśnie rozmawia. chcę rozwinąć jakiś temat bardziej abstrakcyjnie to spotykam się
@Jswgecz5: Przeczytałam trzy razy Twoją odpowiedź, bo nie mogłam uwierzyć. Nigdy nie spotkałam takiej kobiety. Nigdy nie spotkałam tak głupiej, tak pustej idiotki i nigdy z żadną znajomą nie prowadziłyśmy dyskusji o wyglądzie aktora albo muzyka. Musisz chyba takie przyciągać.
Osobiście jestem typem przyjaciółkowym - czyli uwielbiam spotykać się z przyjaciółkami i lubimy plotki, ale nigdy na zasadzie #!$%@? komuś dupy. Raz ja i jeszcze dwie rozmawiałyśmy o jakiejś typowej, bzdurze.
@Magdalie: a i jeszcze coś mam w głowie wyidealizowany obraz miłości takiej prawdziwej aż po grób, tylko że takiej nie ma związek to wymiana korzyści czy to materialnych czy nie, czasem laska jest z gościem bo dobrze z nim wygląda czasem dla kasy czasem bo ma świadomość że nikogo innego nie znajdzie. i to samo w drógą stronę faceci wcale nie są lepsi, mam taki cel że do 30 zarobie sporo