Wpis z mikrobloga

Miraski, jest #afera. Panna robi praktycznie to co Colega @janusz_pol z projektem Klaudiusz. Przypominam, że on dostał od #moderacja za to bana za, cytuję "nieodpowiednie zachowanie, trollowanie". Zgłosiłem Coleżankę, a jako powód podałem ten sam, za który poleciał Janusz. Jakże się zdziwiłem, gdy okazało się, że moderacja zgłoszenie odrzuciła.

Podwójne standardy? Czyli co, projekt Klaudiusz i wkręcanie #p0lka było be, ale używanie fotki transa i oszukiwanie #niebieskiepaski po czym chwalenie się tym na vikop ru pokazując twarze panów, którzy odpowiedzieli już jest okej?

Żenada.

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #przegryw #bekazrozowychpaskow #rozowepaski
Rimfire - Miraski, jest #afera. Panna robi praktycznie to co Colega @janusz_pol z pro...

źródło: comment_v00UXlty0Z1EoZ9hTPLALtixeuiXuX28.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wszelki wypadek zawołam @Moderacja i osobiście @a__s > @MandarynWspanialy: Tyle zdziałałeś, że wywalili mi wpis z gorących i elo. Typical day at Wykop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No tak, zamietli sprawę pod dywan i nie ma problemu. Kur... mać, jak coś trudnieszego to stosują taktykę "na przeczekanie" i jeśli nawet po 2 tygodniach przyznają rację to i tak już jest po ptokach i
  • Odpowiedz