Wpis z mikrobloga

Miraski, jest #afera. Panna robi praktycznie to co Colega @janusz_pol z projektem Klaudiusz. Przypominam, że on dostał od #moderacja za to bana za, cytuję "nieodpowiednie zachowanie, trollowanie". Zgłosiłem Coleżankę, a jako powód podałem ten sam, za który poleciał Janusz. Jakże się zdziwiłem, gdy okazało się, że moderacja zgłoszenie odrzuciła.

Podwójne standardy? Czyli co, projekt Klaudiusz i wkręcanie #p0lka było be, ale używanie fotki transa i oszukiwanie #niebieskiepaski po czym chwalenie się tym na vikop ru pokazując twarze panów, którzy odpowiedzieli już jest okej?

Żenada.

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #przegryw #bekazrozowychpaskow #rozowepaski
Rimfire - Miraski, jest #afera. Panna robi praktycznie to co Colega @janusz_pol z pro...

źródło: comment_v00UXlty0Z1EoZ9hTPLALtixeuiXuX28.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiacie moim zdaniem ani ten wpis ani wpis januszpola nie powinien zostać usunięty, a autora nie powinno sie banowac o ile nie atakują kogoś bezpośrednio


@Strictee: O to mi dokładnie chodzi, Mireczku. Inna sprawa, że jak już wprowadzają jakieś zasady i kogoś banują za coś, to niech będą konsekwentni i traktują wszystkich równo. Dlatego ją zgłosiłem z ciekawości jak zareagują, i tak jak się spodziewałem, jej nawet nie zdjęli
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimfire Bardzo k---a dobrze że zrobił taki eksperyment. Jak Janusz pokazał że tinderówki dadzą sobie do ryja napluc jak Chad do nich napisze tak ten wpis pokazał jak bardzo spermochlipy z-----y rynek matrymonialny.
  • Odpowiedz
@bsd_u: Polecam zacząć zrozumiale składać zdania, bo w tym momencie nie wiem, czy wyśmiewasz osoby, które mają zamiar napisać to co napisałeś Ty, czy faktycznie tak myślisz i to jest Twoje zdanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rimfire: b--ń boże nie bronię janusza spierdoxa, ale on urwał bana za bodajże wyzywanie się w komentarzach oraz za wulgarne komentarze do bab w projekcie klaudiusz, pamiętam że on o-----ł jakąś akcję. To jest dopiero pierwszy post, zobaczymy jak się to rozwinie.
  • Odpowiedz
@Rimfire: p-------a w dodatku zdjęcia Oli (nie wiem czy Olga czy Aleksandra, bo pięć minut przed planowanym spotkaniem na Krupówkach kontakt się urwał, poczekałem kilka godzin, napisałem jej trochę wiadomości i wróciłem do Szczecina. Mam nadzieję, że nic jej nie jest bo nie odpowiada)
  • Odpowiedz
@Rimfire: Też zgłaszałem screeny ze zdjęciami twarzy chłopaków, którzy do niej pisali i też odrzucone. Moderator 5OUL uznał, że wolno bezkarnie upubliczniać wizerunki osób i ich prywatne rozmowy. Według mnie jest to jawne naruszeni tajemnicy korespondencji i ochrony wizerunku, ale widocznie mody mają inne zdanie w tej sprawie.
Na wszelki wypadek zawołam @Moderacja i osobiście @a__s (bo moim zdaniem Ty masz najwięcej RiGCzu spośród tej beztroskiej gromadki).
  • Odpowiedz