Wpis z mikrobloga

Miraski, jest #afera. Panna robi praktycznie to co Colega @janusz_pol z projektem Klaudiusz. Przypominam, że on dostał od #moderacja za to bana za, cytuję "nieodpowiednie zachowanie, trollowanie". Zgłosiłem Coleżankę, a jako powód podałem ten sam, za który poleciał Janusz. Jakże się zdziwiłem, gdy okazało się, że moderacja zgłoszenie odrzuciła.

Podwójne standardy? Czyli co, projekt Klaudiusz i wkręcanie #p0lka było be, ale używanie fotki transa i oszukiwanie #niebieskiepaski po czym chwalenie się tym na vikop ru pokazując twarze panów, którzy odpowiedzieli już jest okej?

Żenada.

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #przegryw #bekazrozowychpaskow #rozowepaski
Rimfire - Miraski, jest #afera. Panna robi praktycznie to co Colega @janusz_pol z pro...

źródło: comment_v00UXlty0Z1EoZ9hTPLALtixeuiXuX28.jpg

Pobierz
  • 41
@WuDwaKa: Zdefiniuj proszę co masz na myśli poprzez "rozkręciła"? Czyli co, dopiero jak ktoś zostanie rozpoznany przez kolegów z pracy i poddany szykanom, bo "podoba mu się facet w peruce" to dopiero można zgłaszać?
"Klaudiusz" umawiał się wielokrotnie z laskami i je wystawiał ona chyba tak nie robi.


@Tibor: Ona robi gorzej. Klaudiusz wystawiał je ale nie pokazywał ich twarzy. Biedroncia czy jak jej tam wrzuciła masę screenów z imionami i twarzami osób, które napisały do "transa", i się z nich naśmiewa. To jest wystawianie konkretnych osób na pośmiewisko, i jest nieporównywalnie gorsze od tego co robił Janusz jedynie dla zabawy, z jakimiś anonimowymi laskami.
@Rimfire: Przecież większosć facetów daje lajki czy co tam sie daje na tinderze prawie 100% lasek żeby zmaksymalizować szanse na spotkanie z jakąś. Nawet pewnie nie zwrócili uwagi na to profilowe.
Przecież większosć facetów daje lajki czy co tam sie daje na tinderze prawie 100% lasek żeby zmaksymalizować szanse na spotkanie z jakąś. Nawet pewnie nie zwrócili uwagi na to profilowe.


@legit1234: Plus jeszcze to, że Pan Transik na zdjęciu wygląda lepiej niż 80% prawdziwych różowych.