Wpis z mikrobloga

@gybefan: wg mnie najlepiej rozmawia sie z 1Anglikami z południa Anglii i Manchesteru 2Murzynami urodzonymi w UK 3 Walijczykami (to nie zawsze) 4Zydami i Holendrami 5Szwedami 6 Hindusi ( to sa ci z ktorymi mialem do czynienia) najgorzej 1 Mumblersi i travellersi z UK 2 Chinczycy 3Ruscy i Ukraincy 4Hiszpanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Luqiize:

Azjaci z tego co slyszalem, boja sie byc negatywnie ocenieni i wszystko chca robic dobrze, dlatego wstydza sie mowic po angielsku pewnie

IMO mit, po prostu dużo trudniej im się nauczyć angielskiego ze względu na różnice między językami. W dodatku w szkołach publicznych często nauczyciele angielskiego mają tragiczna wymowę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitcoholic: zgadza się. Pierwszą rozmowę kwalifikacyjną (w pełni po angielsku) miałem z Włochem i rozmawiało się nam zajebiście :)
  • Odpowiedz
  • 45
@szaremyszki otóż właśnie Anglicy są najgorsi. Najczęściej połykają końcówki.


I Francuzi. Ci, nawet jak mówią po angielsku, to dalej mówią po francusku....
  • Odpowiedz
@maciejg: Ja mam w pracbazie combo- mój przełożony jest Francuzem, a do tego ma wadę wymowy. Po pierwszych 3 miesiącach się przyzwyczaiłam, ale początkowo nie wiedziałam, czy rozumiem go, bo mówi do mnie po angielsku, czy rozumiem, bo znam trochę francuski... :D
  • Odpowiedz
@Red_u: jezeli to mumblers, travellers albo jakis inny lowest of the low to prawda, ale wystarczy ze ktos skonczyl wiecej niz ichniejsze gimnazjum (chyba grammar school sie to nazywa -nigdy nie ogarnialem ichniejszego systemu edukacji)to juz idzie naprawde sie z nimi dogadac
  • Odpowiedz