Wpis z mikrobloga

Witam, dziś rano umarła moja suczka. Miała 18 lat i chorowała na niewydolność nerek. W ostatnich dniach dosyć mocno się pogorszyło i cierpiała, mimo to lekarka postanowiła dać jej kroplówkę i dzisiaj miała być kolejna. Niestety nie doczekała jej i umarła własną śmiercią chociaż żałuję, że nie uśpiłem jej kilka dni wcześniej oszczędzając jej męki. Wziąłem ją ze schroniska gdy mialem 13 lat ,dziś mam 28 i płaczę jak bóbr , była ze mną przez cały okres dorastania aż do dorosłości i jej śmierć to tak jak śmierć członka rodziny ,wiem ,że czas leczy rany jednak dziś jestem w totalnej rozscypce. Nie wiem po co to piszę ale po prostu nie mam komu się wygadać.
#psy #zwierzeta #zwierzaczki
  • 34
@marek-gi: (,) takie posty zawsze smucą. trzymaj się, jest w pieskowym niebie po lepszej stronie tęczy i pomyśl o tym, by miłość do tamtego pieska dać innemu i sprawić, żeby jakiś piesek miał równie szczęśliwe życie jak ten, który odszedł
@marek-gi masakra, współczuję bardzo i sama staram się oswoić z myślą, że niedługo nadejdzie kres życia mojego Szafirka, który ma 16 lat, dostałam go jak miałam 6 lat, jestem jedynaczką i wychowywalam się tylko z nim, bo mieszkałam z rodzicami na odludziu. Najważniejsze, że Twój odszedł kochany i w swoim domu. Szafirka nam raz ukradziono, ale poruszyliśmy niebo i ziemię żeby go odnaleźć, nie mogłam normalnie funkcjonować. Myśl, że odnalazł się i
Witam, dziś rano umarła moja suczka. Miała 18 lat


@marek-gi: wyrazy współczucia ale pamiętając że znajdujemy się na portalu ze śmiesznymi obrazkami pragnę zwrócić uwagę na dwuznaczność pierwszych zdań ( ͡º ͜ʖ͡º)