Wpis z mikrobloga

@Neuropa22: wiesz, co innego potępianie a co innego takie wyzwiska jakie tu były w niektórych komentarzach. Nie podoba mi się mieszanie z błotem tej dziewczyny. Gdyby to byk facet- to nie podobałoby mi się mieszanie z błotem faceta. Niezależnie od płci taki najazd nie jest fajny, można wyrazić dezaprobatę normalnie, a nie jak w jakimś chlewie, jeszcze to pisanie do jej matki (?) Masakra
jak ty śmiesz w ogóle zrównywać fojera z nią xD fojer to był śmieszek który był światłem drogi dla przegrywow, ruchał ladne loszki i cieszył się życiem na dodatek rozwijał swoją karierę i firmę zawsze każdemu miło odpisał pokazał że można wyjść z przegrywu. Fojera ludzie nie lubili za to ruchał lochy tylko pokazywał mężczyzną że mozna żyć inaczej niż gnić w Polsce. Do nikogo nie fukał miał ogromny dystans do siebie
@sattuu: @norepinefryna:

Najpierw pisze ze facet ją napastował a potem ze kilka nocy później była zbyt pijana by odmówić (po #!$%@? się z nim dalej spotykała jak ją WCZEŚNIEJ napastował? Chyba ze dopiero teraz uznała ze była napastowana xd)

Potem info ze romansuje z kolesiem który ma dziewczynę ale oczywiście wszyscy uznają ze to jego wina xd ona nie ma tu nic do powiedzenia no nie? (Jego błąd ze zdradza
nie żeby coś, ale nie tak dawno temu na wykopie furorę robił fojer ))¯(ツ)

Powdójne standardy, ale to wykop, czego mogłam się spodziewać


@Soojin21: w Azji panuje mit białej supremacji. W wielu przypadkach taki Chińczyk nawet nie startuje do białej dziewczyny, bo wie, że dla części społeczeństwa to mezalians i naraziłby się na śmieszność. Nie ja to wymyśliłem, tak tam po prostu jest ¯\_(ツ)_/¯

Ale przecież to prawda, że