Wpis z mikrobloga

Dużo podróżuje ze względu na moją pracę robię autem koło 60-70 tysięcy km rocznie gdybym stracił prawko ja i moja rodzina traci utrzymanie. Czy naprawdę jak jadę przepisowo 50 w zabudowanym z dzieckiem w aucie to trzeba #!$%@? we mnie światłami i klaksonem jadąc ciężarówką?? Gdzie tym ludziom się tak spieszy XD
#bekazpodludzi #piraci #bekaztransa
  • 70
  • Odpowiedz
  • 31
@JanuszPDM zasrani tirowcy, ale nie wszyscy tak jeżdżą, ja zwalniam do 60 XD Ogólnie to wielu tirowców i wiele osobówek tak samo patologiczne zachowanie prezentują także nie ma co generalizować
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: problemem nie jest to że jedziesz 50 tylko że w polsce zabudowany jest wszedzie nawet w lesie, poza tym czesto w zabudowanym masz 50 jedziesz do nastepnej wioski i jest tam podniesione do 60 a w kolejnej do 70, a wszystkie mają latarnie chodnik pobocze/fose i jak to można wytłumaczyć? zwalniać do 50 sie powinno przy szpitalach szkołach itd
  • Odpowiedz
Czy naprawdę jak jadę przepisowo 50 w zabudowanym z dzieckiem w aucie


@JanuszPDM: moze ograniczenie jest wyzsze? co chwile przejezdzam przez takie miejsca gdzie jest ograniczenie 60 a nawet i niezabudowany a ludzie potrafia jechac 50 od razu widac ze to jakis slepy idiota
  • Odpowiedz
  • 68
@JanuszPDM ile razy czułeś na sobie ten oddech pana tirowca gdy skręcałeś w prawo na zwykłej krajówce, a on nawet na chwile nie zwolnił? XD
  • Odpowiedz
  • 7
@JanuszPDM jeszcze jest kwestia czy rozróżniasz zabudowany i znak początku miejscowości, z obserwacji dla wielu osób to to samo i zwalniają do 50 jak wjeżdżają do miejscowości a nie zabudowanego
  • Odpowiedz
@kroud: ja poczułem dosłownie na karku jak skręcałem w lewo i mi w tył auta #!$%@? xD widziałem w lusterku chyba jak telefon trzymał @JanuszPDM robie zbliżony przebieg i śmiem twierdzić że to jest 1 do 5% kierowców których spotkałem, więc uważam że i tak jest dobrze.
  • Odpowiedz
I co sie zlego dzieje na swiecie jak chlop jedzie 50 a moze 60? xD


@yaah: januszom pękają odbyty jak widzą taką sytuację, ot co się dzieje xD
  • Odpowiedz
@JanuszPDM często jeżdżę w trasy do Mołdawii, gdzie całą Rumunia to droga przez miejscowości. Co się tam z tirami odpierd%%# to jest nie do opisania. Strach jechać szybko bo policja łapie bez litości a jechać przepisowo to GWARABTOWANY tir na karku który wali długimi i co chwilę próbuje Cię ominąć.

Ale w zasadzie czy to Słowacja czy Węgry to jest jeden pies bo spieszy im się tak samo.
  • Odpowiedz
@JanuszPDM Nie chce bronić tirowców, chociaż przez parę lat też jeździłem ciężarówką, ale chodzi chyba o to, że nie jedziesz 50 xd Od jakiegoś czasu przestrzegam przepisów jeżdżąc osobówką i nigdy nie spotkała mnie taka sytuacja. Wydaje mi się, że chodzi o to, że Twoja rzeczywista prędkość jadąc licznikowe 50km/h to jakieś 45km/h lub czasami nawet mniej w zależności od auta. Licznik ciężarowki skalibrowany jest tak, że kierowca widzi swoją rzeczywista
  • Odpowiedz