Wpis z mikrobloga

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: cóż, jak definuję p0laka? Można powiedzieć, że podobnie jak ty p0lkę. P0lak to w mojej definicji osobnik płci męskiej, wykazujący dużą niechęć/ brak szacunku do kobiet. To osoba która uważa, że więcej mu wypada i więcej mu wolno tylko dlatego, że jest facetem. Te same sytuacje i przeżycia u faceta będzie wychwalał, a u kobiety- potępiał (przykład - właśnie powiedzmy to ruchanie). Często p0lak ma mniejsze lub większe skłonności
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: a nie przyszło ci do głowy, że to - o zgrozo- jej d--a, no i że - o zgrozo x2- ma prawo się r----ć z kim chce? Wiesz w ogóle kim jest k---a? Z moich informacji wynika, że k---a to synonim dziwki - osoby biorącej pieniądze za s--s. Gdzie tam jest napisane, że ona coś takiego robi? Jestem pewna, że źle coś zrozumiałeś z tych screenów. Na pewno nie
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: a dziękuję, oby tobie przyśniło się czytanie ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałam, że kiedykolwiek spałam z żonatym mężczyzną :) To chociaż w snach sobie wyobrazisz jak to jest kiedy nie dopowiadasz komuś słów, których nigdy nie powiedział :)
  • Odpowiedz
@Soojin21 jak ty śmiesz w ogóle zrównywać fojera z nią xD fojer to był śmieszek który był światłem drogi dla przegrywow, ruchał ladne loszki i cieszył się życiem na dodatek rozwijał swoją karierę i firmę zawsze każdemu miło odpisał pokazał że można wyjść z przegrywu. Fojera ludzie nie lubili za to ruchał lochy tylko pokazywał mężczyzną że mozna żyć inaczej niż gnić w Polsce. Do nikogo nie fukał miał ogromny dystans
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: nie wolno porównywać bo co? xD Co za gloryfikacja typa, który robił dokładnie to samo co ta laska, z tą różnicą, że był facetem xD Wszystkim miło odpisał itp xD Laska też jest miła i odpisuje w komentarzach, nagrywa ciekawe filmy o Chinach. Na siłę próbujesz pokazać jaki Fojer to był super, a ona ble, ale nie ma między nimi żadnej różnicy. Obydwoje wyjechali z Polski, obydwoje coś zaczęli
  • Odpowiedz