Wpis z mikrobloga

nie żeby coś, ale nie tak dawno temu na wykopie furorę robił fojer ))¯(ツ)


@Soojin21: hmmm ale fojer to chyba się bawił z paniami w swoim pokoju i innych fajnych miejscówkach, a z tych komentarzy masz obraz człowieka ruchającego co się nadarzy, w tym po pijaku :D
do tego nie lubi white pride i jak to biali mężczyźni mówią że azjatki na nich lecą, a równocześnie robi to
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: ona mi strasznie pali styki. Z jednej strony jak prowadzi tego vloga to potrafi z sensem gadać, przedstawia jakieś ciekawe albo i czasami mniej ciekawe rzeczy z chin ale generalnie ogar. Ale wystarczy wejść na jej twitter i raka można dostać od wylewu głupoty. Swoją drogą całkiem niedawno nakręciła filmik w ramach jakiejś tam kampanii społecznej kto jest dla mnie najważniejszy w życiu czy coś w ten deseń i
  • Odpowiedz
@Ligniperdus

hmmm ale fojer to chyba się bawił z paniami w swoim pokoju i innych fajnych miejscówkach, a z tych komentarzy masz obraz człowieka ruchającego co się nadarzy, w tym po pijaku :D


Nie oceniam fojera, ani tej laski bo nie mam w zwyczaju przejmować się cudzym życiem seksualnym. Chodzi mi o to, że fojera nikt nie obrażał za seks z azjatkami (oczywiście miał swoich hejterów, ale hejt nie dotyczył życia seksualnego), a tutaj jest lincz na laskę bo śmie śmieć mieć potrzeby seksualne i spełniać je nie tak jak wykopki by sobie życzyły.
  • Odpowiedz
@Soojin21:

Dlaczego mam porównywać i w ogóle dawać (nomen omen) #!$%@? o to jak jakaś dzieczyna z jutuba i były celebryta wykopu prowadzą swoje życie seksualne?


a dlaczego dajesz #!$%@? o to kto co i jak tutaj
  • Odpowiedz
@Ligniperdus

a dlaczego dajesz #!$%@? o to kto co i jak tutaj komentuje?


Bo nie lubie oceniania kobiet i w ogóle kogokolwiek za życie seksualne. Uważam,że to szkodliwe i toksyczne i dlateho staram się reagować
  • Odpowiedz