Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: skąd wiesz, że nie dostał? Może w odróżnieniu od tej laski nie miał dziwnej potrzeby pisania wszystkiego? Powtarzam, obydwoje robili podobne rzeczy, z tym że Fojer jest za swoje ruchanie podziwiany, a ta laska-mieszana z błotem. Podwójne standardy wykopu- odcinek 263636737382
  • Odpowiedz
Niesamowicie straciła w moich oczach. Nie przez to że się puszcza i łapie choroby weneryczne, bo kompletnie mi to obojętne. Tylko że jest rasistką.

Widząc drugiego człowieka od razu określa go po kolorze skóry i się z niego śmieje, gdy ten próbuje z nią porozmawiać. Ona jest chora psychicznie i sprawa jej radość poniżanie innych, bo ktoś ośmielił się do niej zagadać.

Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby w ten sposób
  • Odpowiedz
Fojer jest za swoje ruchanie podziwiany, a ta laska-mieszana z błotem.


@norepinefryna: bo to kobieta ponosi większą odpowiedzialność.Nie żebym pochwalał wyzywanie kogokolwiek ale z tego to wynika.
  • Odpowiedz
@mat888 czemu kobieta ponosi większą odpowiedzialność? Krzywdy nikomu nie zrobiła, ale faktycznie moralnie wątpliwe jest jej sypianie z żonatymi choć prawda jest taka, że oni też musieli chcieć się z nią przespać mimo posiadania żon, więc połowa winy leży po ich stronie.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: jak bardzo byście nie chcialy załamywać rzeczywistości i jak bardzo faceci by nie chcieli żeby ta rzeczywistość wyglądała właśnie w ten sposób to:
FACECI I KOPBIETY NIE MAJĄ RÓWNIE ŁATWEGO DOSTĘPU DO PRZYGODNEGO SEKSU
Nie dostają propozycji mieszkania za "układ"
Nie ma dla nich takis stron jak szukam milionera. Pl
Nie mogą będąc przeciętni wejść na tindera i r----c od ręki.
Nie manipuluja w związkach poprzez odmawianie seksu
  • Odpowiedz
@norepinefryna ty jesteś naprawdę p0lka xD liczy się powód ruchania xD to tak jak zrównać żołnierza który zabija w obronie ojczyzny i własnego życia do menela który zadźgał losowa osobę xD hehe oboje zrobili to samo więc dlaczego ten pierwszy jest bohaterem a drugi nie xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina ruchanie Fojera miało jakieś głębsze przesłanie o ukrytej symbolice? XDDDD a jak baba się rucha to już hurr dur puszczalska coorva, p0lka? Ja rozumiem, że brak seksu zmienia perspektywę myślenia i spojrzenie na kobiety niczym na winne całego zła na świecie, ale no już bez przesady, pls starczy xd
  • Odpowiedz
@Rasporas no spoko, ale co to ma do rzeczy kiedy mówi się, że facet może r----ć ile wlezie i jest bohaterem, a kobieta uprawiająca s--s bo ma ochotę to k---a? Co ma jedno do drugiego? Kobiecie łatwiej o s--s więc nie ma prawa go uprawiać wtedy kiedy chce czy jak?
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Tak z ciekawości, czy podwójne standardy działające na korzyść kobiet, a więc automatycznie na niekorzyść mężczyzn (np: różne oceny kobiety, która uderzyła mężczyznę i mężczyzny, który uderzył kobietę), przeszkadzają ci równie mocno?
  • Odpowiedz
@berber123: już pisałam to wiele razy, ale powtórzę - tak, przeszkadza mi to równie mocno, na przykładzie który podałeś - uderzenie kobiety przez mężczyznę jest imo tak samo c-----e jak uderzenie faceta przez kobietę. Co więcej, dochodzi tu jeszcze element dyskryminacji ze względu na płeć (czyli typowe "hehe co baba Cię bije hehe") co mnie też w-----a, bo nigdzie nie jest powiedziane, że facet nie może dostać w-------u od kobiety,
  • Odpowiedz
@norepinefryna: bo facet ruchajacy dużo to facet sukcesu. Same krzyczycie że nie wygląd a charakter i zaradnosc się liczy, ergo taki samiec to wartościowy człowiek. A jak kobieta chce sobie poruchac to ok, ale nikt z niej dumny nie będzie że poszła do klubu n------a się i popuscila chinczykowi szpary.

A ewolucyjnie to chyba też nieco uzasadnione? Chociaż ja wiem, że zaraz będzie krzyk bo przecież dzisiejsze czasy i kultura
  • Odpowiedz
@mat888 czemu kobieta ponosi większą odpowiedzialność? Krzywdy nikomu nie zrobiła, ale faktycznie moralnie wątpliwe jest jej sypianie z żonatymi choć prawda jest taka, że oni też musieli chcieć się z nią przespać mimo posiadania żon, więc połowa winy leży po ich stronie.


@norepinefryna: żeby nie było to ja nie piszę nic o Weronice ani jej zachowaniu bo mnie ona naprawdę nic nie obchodzi, chodzi o ogólną zasadę. To bardzo
  • Odpowiedz
  • 4
@VCO1 Ocenianie ludzi z góry że względu na rasę. Na szczęście ona jest rasistką wobec białych, jakby chodziło o czarnych to już dawno byś usłyszał. I parę innych rzeczy, ale jak już powiedziałem to jest subiektywne. Jezeli takie coś Ci odpowiada i lubisz przebywać z takimi ludźmi to proszę bardzo.
  • Odpowiedz