Wpis z mikrobloga

najnowszy sezon to już takie g---o, że szkoda gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) paździoch wypowiada kilka słów na odcinek, doszedł jego "syn", który ma c---a pojęcia o aktorstwie. ferdek jest stetryczałym dziadem, scenariusze wymyślane na siłę. oby po tym sezonie zakończyli tą farsę
  • Odpowiedz
  • 10
@mariobit moim zdaniem to że ten serial trwa tyle lat budzi podziw. Wszystkie seriale "z tamtych lat" już dawno gryzą piach. Kiepscy są wyjątkowi, przeszli i nadal przechodzą wiele zmian. Gdyby zakończyli produkcję na odejściu Okiła to byłaby spora strata i każdemu byłoby szkoda, powstało wiele świetnych odcinków po zmianie reżysera
  • Odpowiedz
@Marianoo21 nie jestem jakimś fanem kiepskich ale zdarzyło mi się ostatnio obejrzeć parę odcinków z jolaśką i stwierdziłem, że gdyby ta postać była od początku, to dziś by wszyscy twierdzili że serial bez niej by nie był ten sam. Zmarł Smoleń i Feldman. Trzeba było ich zastąpić. Czego ludzie oczekiwali? Smolenia j Feldman bis ? Weszla aktorka grająca typowa polska pustą patokaryne z elementami blachary. I moim zdaniem postać jest dobrze
  • Odpowiedz
@muchabzz: Tak zastąpiła Smolenia i Feldman że stała się postacią nr 1 - przykład? Przez przypadek widziałem w środę premierowy odcinek, pierwsze 7 minut serialu to kto? Drąca twarz kretynka yolaśka. Rozumiem argument o konieczności zastąpienia nieżyjących aktorów ale nie kosztem przeniesienia całego ciężaru akcji i skupienia większości uwagi na yolaśce, ona jest zbytecznie jaskrawa i irytująca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@In_thrust_we_trust: też ten okres odcinków uwielbiam najbardziej, 180-280 (mniej więcej) , co ciekawe grają w nich głównie ferdek, boczek i pazdzioch, widać nie potrzeba było na siłę wciskać nowych bohaterów tylko mieć pomysł na fabułę.
  • Odpowiedz
  • 2
@mariobit Wg mnie Kiepskich zniszczył powrót Waldusia i dodanie Jolasi oraz zmiana formuły serialu, postawienie na więcej postaci epizodycznych.
  • Odpowiedz