Wpis z mikrobloga

Co mogę z tym zrobić? Zająłem 3. miejsce w konkursie, gdzie za pierwsze nagrodą było 10k złotych i 3-miesięczne praktyki w bardzo dobrej formie, a za trzecie miejsce zegarek warty 500 zł.

Finałowa trójka zwycięzców miała:

1. 150 punktów
2. 147 punktów
3. 138 punktów (ja)

Problem jest taki, że pierwsze i drugie miejsce zajęły #rozowepaski, które za sam fakt bycia kobietą dostawały 15 punktów. Organizatorzy nic z tym nie chcą zrobić i mówią, że regulamin był znany jeszcze przed zaczęciem konkursu.

#studbaza #feels #przegryw #prawo
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@In_thrust_we_trust: Jest zgodny z prawem. Może Cie zaskoczę, ale to ze za wjazd do klubu płacisz 20 zł a kobieta wchodzi za darmo tez jest zgodne z prawem. A jeśli Cie to dyskryminuje to do gejowskiego klubu wpuszcza Cie pewnie za darmo, a może nawet w drzwiach Cie przepuszcza...
  • Odpowiedz
@ocb-acab: Oczywiście. Dyskryminujesz homo sapiens ale możesz to robić bo wśród homo sapiensów ustanawiasz równe zasadne, więc wszystkich ludzi traktujesz tak samo. I w restauracji czy hotelu to samo - dzielisz ludzi ze względu na wiek i inaczej traktujesz jednych i inaczej drugich. To jest definicja dyskryminacji i to jest wg Konstytucji (nie mówię, że słusznie) niedopuszczalne. A tym bardziej w takim wypadku jak tu, gdzie masz w regulaminie ewidentnie
  • Odpowiedz
to może być prawda. Kolega był zarejestrowany w PUPie i usłyszał od sympatycznej pracownicy, że przyjęliby go do programu aktywizującego, gdyby był kobietą. Nic innego się nie liczyło...


@TypowyNietypowy:

bo kobiety stanowia wiekszosc osob zarejestrowanych w PUPach... I tak, kobiety sa tez mniej chetnie zatrudniane przez potencjalnych pracodawcow (chocby dlatego, ze dziwnym trafem, to kobiety zachodza w ciaze ;) )
  • Odpowiedz
@mant22: Oczywiście, że nic z tym nie zrobią, bo dowodów nie przedstawiłeś. W ogóle dziwny ten slang Wykopa. Żeby kobiety nazywać różowymi paskami? To jest ledwo logiczne.
  • Odpowiedz
Sry za nieczytanie ze zrozumieniem, ale to można interpretować dwojako: " które za sam fakt bycia kobietą dostawały 15 punktów". Albo nie umiesz przegrywać i sobie wymyśliłeś argument, albo rzeczywiście warto się kłócić z organizatorami.
  • Odpowiedz