Wpis z mikrobloga

@Harmideron: nie wiem, może jestem wyjątkiem od reguły, że Polacy z dostępem do broni się pozabijają, a może to mityczne pozabijanie się jest jedynie czyimś pseudointelektualnym wysrywem. Podobno mam też iluśkrotnie większą szansę zginąć od broni, nie wiem... dziwne to wszystko ¯\_(ツ)_/¯
@sops: zadales mu takie samo pytanie jak mi, na ktore ci odpowiedzial, podpisuje sie pod tym co napisal, wyrazilem to nawet plusujac jego wypowiedz
Powiedz, że nie chcesz aby sąsiad miał prawo do posiadania broni - hoplofobia, która nikt się nie przejmuje. Drażnią mnie taka wybiórczosc i brak konsekwencji.


@Variv:
Ponownie -- tu nie ma żadnej dyskusji -- jest tylko kilka trollów, którzy rzucają absurdalne teksty obrażając w ciemno dużą grupę osób, licząc, że któraś z tych osób da się sprowokować do pyskówki.
Nie łudź się, że jakiekolwiek argumenty przekonają tych trolli, żeby uznały, że
@ethc: Co jest zlego w tym ze osoba zdrowa psychicznie i praworzadna posiada bron i nosi ja przy sobie? Brak odpowiedzi.

Ile legalnej broni w Polsce trafilo na czarny rynek?

Tego to pewnie nawet policja nie wie. Zapewne trafiło jej znacznie mniej niż trafi jeśli zliberalizujemy przepisy


To jest ta odpowiedz?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco: tak btw z tymi rajdówkami to trochę kulą w płot, bo istnieje coś takiego jak dojazdówka, gdzie samochody budowane stricte pod rajdy poruszaja sie zgodnie z zasadami ruchu drogowego i muszą być dopuszczone do ruchu - zwróć uwagę że większość z nich ma gdzieś skitrane tablice rejestracyjne.
@AloneShooter: Amaksofobia to lęk przed jazdą samochodem, więc nietrafiona analogia z tym lobby samochodowym. Poczytaj sobie kto jako pierwszy wymyślił hoplofobie. To pojęcie nie jest używane w kontekście zaburzenia lękowego tylko w przy rozmowach o ograniczeniu dostępu do broni palnej, szczególnie jako hasło wytrych przez NRA/ prawaków.
@AloneShooter: udzielil ci logicznej odpowiedzi, ale widac masz problemy z ruszeniem mozgownica.
wiesz ty w ogole czym charakteryzuje sie czarny rynek w kazdej dziedzinie?

@Zgagulec: mialem cie na czarnej, nie mam notatki przy twoim nicku dlaczego na nia trafiles, ale witaj po jasnej stronie zdejmuje (chociaz i tak cie to #!$%@? pewnie)

@AloneShooter: strach czy jak se wolicie fobie, to moga wystapic u wielu ludzi, gdy sie posiadanie broni
@ethc: Pierwsza wypowiedz chyba do mnie( ͡~ ͜ʖ ͡°) W ktorym miejscu odpowiedzial na to pytanie?

Co jest zlego w tym ze osoba zdrowa psychicznie i praworzadna posiada bron i nosi ja przy sobie?


Tyle sie napisales a nadal nie odpowiedziales na pytania na ktore ponoc dostalem odpowiedz wiec nie byloby problemu zrobic kopiuj-wklej( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bron jest powszechna i nikt nikogo
także nie ma sensu dalej prowadzić tego cyrku z wami


@Hound : No właśnie. Najlepiej taki cyrk nakręcać z ludźmi, którzy podzielają tylko twoje poglądy. I tak jesteście bardzo za równością, tolerancją i wolnością, że aż chcecie "zakazać X, bo ja tego X nie chcę i nie obchodzi mnie to, że oni to X chcą". Typowe lewactwo jest typowe.

I taka rada - jak już chcecie czegoś zakazywać to wykażcie się chociaż
@uirapuru: chocby kupowanie broni, ze strachu, ze inni ja juz kupili i moga nam nia wyrzadzic krzywde i tak to sie napedza coraz wiecej ludzi i wiecej broni...

@sops: pisal ci o nieufnosci... i ja ci pisalem, ze niby kto mialby decydowac o tym kto jest praworzadnym i zdrowym psychicznie. niech ta spluwa z ktora chcesz paradowac po ulicach cie nie kusi i innych ja widzacych przy tobie

@UberKatze:
@ethc: podpowiedz mi mistrzu skąd wasi ukochani terroryści mieli broń? Ilu z terrorystów dokonujących zamachów w Europie miało pozwolenia? Dlaczego zakazujecie posiadania broni normalnym ludziom, którzy uzyskali pozwolenia, ale nie przejmujecie się tymi, którzy broń pozyskują z nielegalnych źródeł?