Wpis z mikrobloga

ehhhhhhh no i po co wam te gównoburze ludzie, przynajmniej w kontekście polskich realiów

teraz jest tak, że patusy i zjeby są odsiewane a jak ktoś jest zainteresowany strzelectwem to robi pozwolenie nie trudniej niż prawo jazdy i tak bez drastycznych zmian powinno pozostać

ale nie, lepiej se srać do ryjów na wykopie
  • Odpowiedz
@AloneShooter: ale lewacki rak wybił, aż nie czytam bo się tylko zdenerwuje.

Kel-Tec KSG kal. 12/76


Jak ci się sprawuje ta strzelba? Jak dobrze kojarzę na początku potrafiła się rozlecieć w rękach podczas intensywnego strzelania.
  • Odpowiedz
nie tylko do tego...i nie bliźniemu, tylko wrogowi...nikt nie projektował broni no ulepszenia napadów, samobójstw i zabójstw tylko do walki z, i obrony przed wrogiem... ale też np. do myślistwa, rekreacji również...czy siekiera ma być trzymana wyłącznie w lesie, bo została zaprojektowana do wyrębu drzew? Mimo, że przydaje się również w innych miejscach?
  • Odpowiedz
@1910:

nie tylko do tego...i nie bliźniemu, tylko wrogowi...nikt nie projektował broni no ulepszenia napadów, samobójstw i zabójstw tylko do walki z, i obrony przed wrogiem...
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco:
uwielbiam argument "XDDD" - wiem wtedy, że dyskutant nie ma argumentów ( ͡º ͜ʖ͡º)

myśliwym dubeltówek nie zabraniasz? A sportowcom broni sportowej już tak?

No siekierą "strzelaniny" nie dokonasz, tak jak karabinem "siekierezady" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Szczerze, to z dwojga złego wolałbym być atakowany kulą niż siekierą czy piłą łańcuchową na przykład.
  • Odpowiedz
@1910:

uwielbiam argument "XDDD" - wiem wtedy, że dyskutant nie ma argumentów ( ͡º ͜ʖ͡º)


Obawiam się że inaczej nie da się skomentować twojej altruistycznej wersji historii rozwoju broni palnej. Zapewne jak w szkole dojdzie ci historia to dowiesz się do czego służy ludzkości broń i jak jest i
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco:
historia to mi może już dojść na uniwersytecie trzeciego wieku najwyżej ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale zanim to nastąpi, oświeć mnie proszę - do czego ludzkości służy broń i jak jest i była używana...będę brylował na wykładach może( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No przecież sportowcy trenują w miejscach do tego wyznaczonych...więc co chciałeś tym zdaniem przekazać?

Ale dlaczego zakładasz od razu, że
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco:
aleś się rozpisał...a treści i konkretów jak zawsze zero...
no więc powtórzę prośbę, wyjaśnij mi...na podstawie jakich źródeł twierdzisz, że broń palna "to narzędzie zaprojektowane i zoptymalizowane w celu łatwego i hurtowego odbierania życia bliźniemu"...i postaraj się wyjść poza "XD", "wiedzę z podstawówki" i "oczywiste oczywistości"...bo mnie wydaje się, że broń palna to narzędzie wymyślone, żeby zdobyć przewagę nad wrogiem (a nie bliźnim, bo wróg to nie bliźni) ludzkim
  • Odpowiedz
@1910: Naprawdę cumplu trochę szkoda mi czasu na tłumaczenie gościowi który twierdzi że broń palna nie została zaprojektowana z myślą o zabijaniu ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Usprawiedliwanie zabijania zawsze się znajdzie: religia, chciwość, patriotyzm, zawiść, zemsta. I w żaden sposób nie wpływa to na cel w jakim została ona zaprojektowana. Jak już zrobisz tą zaoczną podstawówke to zapewne dowiesz się że broń palna była używana
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco:
faktycznie, szkoda strzępić klawiatury, bo ty cumplu naprawdę nie masz żadnych przemyśleń, ani nic do powiedzenia, poza rzecz jasna żelaznymi "oczywistymi oczywistościami" oraz wysyłanie kogoś 2x od ciebie starszego do podstawówki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Te młode pokolenia strasznie mundre się zrobiły...

I tak na koniec, do twojego ostatniego akapitu
  • Odpowiedz