Wpis z mikrobloga

@AloneShooter: @Vein: @Mirek007: @szalony_ikar: To się zdecydujcie w końcu czy "wszystko, bardzo szeroka definicja" czy "tylko do 12mm bez ognia ciągłego".

Póki co się tylko kompromitujecie i ewidentnie trollujecie, także nie ma sensu dalej prowadzić tego cyrku z wami.

W sumie to nie jestem ekspertem bo własną broń mam dopiero od niedawana, ale z tego co już zdążyłem zaobserwować żeby wystrzelić broń musi mieć załadowany nabój do komory.
@xetrov: Chodzi o to cumplu że samochody stricte rajdowe (specjalnie do tego stworzone) nie jeżdzą po drogach. Oczywiście można się po torach ścigać zwykłymi ale nie są one do tego stworzone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą bardzo kulawa ta analogia była ;)
Póki co się tylko kompromitujecie i ewidentnie trollujecie, także nie ma sensu dalej prowadzić tego cyrku z wami.


@Hound: Czyli nic nie wiesz i odwracasz kota ogonem? Idź precz półgłówku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ethc: doprawdy? No zobacz, to tak samo jak większość broni na tym świecie nigdy nie została użyta do zabicia człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie dokonuj projekcji
@szalony_ikar: bron palna nie ma praktycznie innego zastosowania, a jak chcesz sie bawic czy uprawiac sport jak to op napisal to idz sobie na paintball, pobaw sie bronia pneumatyczna albo najlepiej zostan przy zabawie tym narzadem o ktorym pisales, niewyzyty obywatelu
Podziwiam, że Wam się jeszcze takim @ethc czy innym @Hound chce odpisywać. Dla @ethc penis służy nie tylko do gwałtów ale za to broń już tylko do zabijania - no jakieś takie wybiórcze postrzeganie rzeczywistości. A @Hound uważa, że broń do 12mm bez ognia ciągłego to jakieś istotne ograniczenia ("nie wszystko") podczas gdy to jakieś 90% sensownej broni palnej do wszystkich podstawowych wymienionych w ustawie celów (sport i kolekcja) - ale mądralę
@szalony_ikar: @AloneShooter: do rywalizacji sportowej nic nie mam, zapisz sie do klubu i se strzelaj.

nic nie klamie bo sam o tym wspomnialem.

a jak postrzelasz sobie z broni na 20, czy 50 km w zawodach sportowych. przestalem ci odpisywac, bo zobaczylem, ze ty akurat strzelasz sobie sportowo, a nie optujesz za wiekszym dostepem do broni (chociaz pewnie i za tym jestes ale akurat nie w tym poscie)
Podziwiam, że Wam się jeszcze takim @ethc czy innym @Hound chce odpisywać.


@Barca: Te trolle nie są zainteresowane jakąkolwiek dyskusją -- tylko naparzanką i ubliżaniem osobom, które maja inne poglądy.
Cokolwiek by im nie napisać, jakiekolwiek argumenty przedstawić -- oni ich nie przyjmą do wiadomości -- bo nie po to toczą gównoburze na wypoku, żeby zrozumieć stanowisko innych osób.
Im chodzi tylko o obrzucanie się gównem, bez względu na to, co
@Barca: a do czego ma ci sluzyc bron? poszukaj se substytutow do tych innych zastosowan. jak juz jestes przy tych gwaltach to moze ta bron sluzyc rowniez do nich, jesli nie do przymusu, to do sprzetu, ktorym go przeprowadzisz bo twoj 'pistolecik' akurat nawala
zapisz sie do klubu i se strzelaj.


@ethc: jestem w klubie sportowym i uprawiam sport z własnej broni

a jak postrzelasz sobie z broni na 20, czy 50 km w zawodach sportowych


w Polsce są zawody nawet na 600 m, a strzelnica w moim klubie ma max. długość 400 m.

a nie optujesz za wiekszym dostepem do broni (chociaz pewnie i za tym jestes ale akurat nie w tym poscie)


Dostęp