Wpis z mikrobloga

@ethc znowu to robisz. Imputujesz ludziom to, że myślą coś, choć nie możesz tego wiedzieć co myślą. Nie wiesz, tylko sobie wyobrażasz.

Ze strachu?? Ja kupuję bo chce mieć dany model i poszerza on moje możliwości i dopełnia kolekcje. Powodów jest jeszcze milion, a każdy ma inny.
@ethc: O tym kto ma dostac bron decydowac beda ci co teraz o tym decyduja¯\_(ツ)_/¯

Do czego ma mnie kusic? W jaki sposob mam zmusic inne osoby do tego aby cos ich nie kusilo?
@UberKatze: typie chyba sie zapedziles zwlaszcza w stosunku do mnie i probujesz mnie wrzucic do wora z jakas blizej mi nie znana grupa. ja nie mam zadnych ukochanych terrorystow. drugie pytanie to se do interpolu kieruj. nie zakazuje posiadania broni ludziom, ktorzy uzyskali pozwolenia. a do ostatniego to akurat moze byc, bo nie przejmuje sie tymi ktorzy bron pozyskuja z nielegalnych zrodel bo nie obracam sie w ich towarzystwie i jest
@ethc: Ty, ale ja paraduje z gnatem i to wedle zwykłych sportowych przepisów ;D nawet kupiłem sobie specjalnie takiego małego tylko do noszenia, żeby nie przeszkadzał mi w biurze :)

Ludzie, zorientujcie sie jaka jest rzeczywistość najpierw, bo nie nagina się ona do waszego życzeniowego myślenia.
@uirapuru: to git nie imponuje mi to zbytnio przy okazji tylko nie odstrzel se nim przypadkiem swojego malego. i jak widac da sie, chciec to moc, nie potrzeba dalszej liberalizacji

jarek tez mial takiego malego kiedys, pokazywal go nawet tuskowi i go nim straszyl. nie czyn tak jak jarek
@ethc: Te te te facet spokoj bo odlatujesz( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw mowisz ze bron be a potem ze spoko nos ja a nastepnie mowisz NIE przy noszeniu broni. Masz jakies problemy psychiczne? Mozesz udac sie do lekarza specjalisty i nikt nie bedzie Ciebie z tego powodu wysmiewal.

Mowisz o liberalizacja prawa dotyczacego posiadania broni. Zapoznales sie z aktualna ustawa, projektami oraz wypowiedziami osob ze srodowiska czy
@sops: przytocz! moze ty sie udaj do jakiejs poradni, na co ci bron? kompleks penisa? chcesz se meskosci dodac? nie potrafisz sie obronic bez broni palnej, cieniasie? chcesz se postrzelac, kup se wiatrowke, chcesz se pokolekcjonowac, moze znaczki sprobuj.

a nie do tego wiekszosc z was dazy? w niektorych stanach, noszac bron po ulicach musisz ja miec na widoku. dla mnie to niebezpieczne
@uirapuru: uuuu zwykle odbicie pileczki w stylu sopsa i jego wycieczek o problemach psychicznych i wizytach u specjalisty, nie zauwazyles? czy nie chciales zauwazyc bo tak ci wygodnie bo typ choc tepy i prosty reprezentuje twoja strone
@ethc: Przytoczyc? Ok( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problemy( ͡° ͜ʖ ͡°)

to palnij se nia w leb

to na co ci sprzet sluzacy do jego odbierania


Bron be

bron palna nie ma praktycznie innego zastosowania, a jak chcesz sie bawic czy uprawiac sport jak to op napisal to idz sobie na paintball


Dobra nos

niech ta spluwa z ktora chcesz paradowac po ulicach cie
@Vuko____: by jezdzic na legalu autem musisz spelnic pewne formalnosci, tak samo z posiadaniem broni. nie podoba sie, lub ich nie spelniasz to trudno. nie mierz wszystkich swoja miara i jak ich nie potrafisz spelnic nie oczekuj, ze inni je zlagodza tylko dlatego zebys mogl
@ethc:

a nie do tego wiekszosc z was dazy?


Nie. Nie znasz glosu ludu a sie wypowiadasz( ͡° ͜ʖ ͡°)

by jezdzic na legalu autem musisz spelnic pewne formalnosci, tak samo z posiadaniem broni. nie podoba sie, lub ich nie spelniasz to trudno. nie mierz wszystkich swoja miara i jak ich nie potrafisz spelnic nie oczekuj, ze inni je zlagodza tylko dlatego zebys mogl


I znowu brak
@ethc: O czym ty w ogóle mówisz? Każdy wie że trzeba zdać egzaminy, badania i kontrole żeby otrzymać pozwolenie na broń i większość osób które udziela się pod tagiem #bron o tym wie i te formalności spełniło.
Kto mówi cokolwiek o niespełnianiu wymagań albo o złagodzeniu do stopnia ok.4 stanów w USA?
Ty za to mówiłeś żeby zamiast broni kolekcjonować znaczki albo strzelać z wiatrówki.