Wpis z mikrobloga

@AloneShooter: Jak już rozbudujesz do tych 50km to pomyślcie w KSI żeby upchać tam nowy zderzacz hadronów, może na jakąs dotację się łapniecie. Bierz pomysł jak swój, tylko oddaj KelTeca jak wypali.
@AloneShooter: @Barca: tymi kilometrami chcialem pokazac absurd twojego argumentu tych wyznacznikow odleglosciowych co z tego, ze z paintballa sie nie da na te 600 m strzelac a ty akurat chcesz na taka odleglosc. inni by chcieli np na 50km a twoja zabawka sie tak nie da :(

@Barca: pisalem ci, ze do innych zastosowan, mozesz sobie poszukac substytutow
@sops: a o ktorej konkretnie mowa? bo ja nic takiego nie pisalem.

a jak juz jestes przy tym to co jesli ta osoba ja utraci na rzecz osoby niepraworzadnej i chorej psychicznie?
ze z paintballa sie nie da na te 600 m strzelac a ty akurat chcesz na taka odleglos


@ethc: tyle, że na te 600m to się odbywają zawody sportowe dla posiadaczy kalibrów .308, .338, 6.5x55SE i tym podobnych, więc to nie jest jakieś wymyślanie. Jako ciekawostkę powiem, że są organizowane zawody taktyczno-sportowe, gdzie strzelcy muszą przejść określony dystans i trafić w cele nierzadko z dziwnych miejsc.

prosze natychmiast dac mi te
Pobierz
źródło: comment_12H9qI5K4eN6a7E1NB6QnVqdp6ZlxCDE.jpg
To jest jakieś kuriozum. #neuropa, odwalcie się od naszej wolności. My Wam nie każemy posiadać broni, więc Wy nam tego nie zakazujcie. To, że my posiadamy broń, nie ogranicza Waszej wolności. To nie jest słowo przeciwko słowu, tylko to są ludzie z zainteresowaniami versus ludzie z problemem z dupy. Doszukujecie się w innych złych intencji, bo mierzycie ich swoją miarą. Nie każdy jest psycholem.
Uważam że strzelnice powinny oferować specjalne rabaty przestępcom, żeby zachęcić ich do strzelania z broni obiektowej, a nie własnej. Ewentualnie powinni zakazać posiadania broni przestępcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tamto-to-tamto: No tak, bo skoro przestępcy nie przestrzegają prawa, to najlepiej je zlikwidować bo jaśnie panu się chce chodzić z gnatem za pazuchą.

Na dzień dzisiejszy:
- przestępstwa z użyciem broni palnej w Polsce ograniczają się głównie do